Advert
Advert
Advert

Başarılı sporcu öğrencilerden Turan’a ziyaret

Sporla Geleceğin Emin Ellerde Türkiyem Projesi’ kapsamında Tekwando, Halter, Boks Branşlarında madalya alan Ulubatlı Hasan Ortaokulu öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ı makamında ziyaret etti.

Başarılı sporcu öğrencilerden Turan’a ziyaret
Başarılı sporcu öğrencilerden Turan’a ziyaret admin
‘Sporla Geleceğin Emin Ellerde Türkiyem Projesi’ kapsamında Tekwando, Halter, Boks Branşlarında madalya alan Ulubatlı Hasan Ortaokulu öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ı makamında ziyaret etti.
 
Okul Müdürü Sedat Kayaokay ve Tekwando Hocası Cuma Yakışık’ın öğrenciler için büyük gayret gösterdikleri projeyle öğrencileri madde bağımlılığı ve kötü alışkanlıklardan uzak tutarak sportif ve sosyal faaliyetlerle onları topluma kazandırmanın amaçlandığı belirtildi.
 
Ziyaretlerinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, günümüzde öğrencilerimizi kötü alışkanlıklara, madde bağımlılığına kaptırmadan sporla, sosyal faaliyetlerle topluma kazandırıp, geleceğimizi emin ellerde tutmada örnek teşkil ettikleri için öğrencilerimizi canı gönülden kutladığını, her zaman destekçileri olduğunu belirtti.
 
Tekwando, Halter, Judo, VuShu, Boks branşlarında katıldıkları yarışmalarda Türkiye, Bölge ve İl müsabakalarında dereceye giren öğrenciler kendilerini spor ve sosyal faaliyetlere yönlendiren Ulubatlı Hasan Ortaokulu Müdürü Sedat Kayaokay’a teşekkür ettiklerini belirtti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı