Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Başarılı Öğrencilere Tatil Ödülü

Başarılı Öğrencilere Tatil Ödülü

Derslerinde Başarılı olan öğrencilere "Gönül Köprüsü Projesi" kapsamında; Ankara, Kırıkkale ve Nevşehir illerini kapsayan üç günlük geziyle ödüllendirildi.

Giriş Tarihi: 1 Şubat 2013 Cuma 22:04
Başarılı Öğrencilere Tatil Ödülü

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ile Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğümüz Çocuk Şube Müdürlüğünce ortaklaşa gerçekleştirilen "Gönül Köprüsü Projesi" kapsamında; derslerinde başarı gösteren öğrencilere yönelik, gençlerimizin moral ve motivasyonunun artırılması, geleceğe güvenle kakmalarının sağlanması, ortak yaşama küllürünün geliştirilmesi amacıyla  4-5-6 Şubat 2013 tarihlerinde Ankara, Kırıkkale ve Nevşehir illerini kapsayan üç günlük gezi programı hazırlanmıştır.

Bu etkinlik kapsamında Ceylanpınar ilçesinde çeşitli okullarda Lise 2.Sınıfta okuyan 7 öğrencimiz, görevli Polis Memurları eşliğinde Ankara, Kırıkkale ve Nevşehir illerinde gezi ve ziyaretlerde bulunacaklardır. 

Geziye katılacak öğrencileri  03.02.2013 Pazar günü saat: 14.00'da Polisevinde Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Mehmet LİKOĞLU' nun katılımlarıyla hediyeleri verilerek uğurlanacaktır.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com