Reklamı Geç
Advert
Advert

Başarılı Öğrencilere Tatil Ödülü

Derslerinde Başarılı olan öğrencilere "Gönül Köprüsü Projesi" kapsamında; Ankara, Kırıkkale ve Nevşehir illerini kapsayan üç günlük geziyle ödüllendirildi.

Başarılı Öğrencilere Tatil Ödülü
Başarılı Öğrencilere Tatil Ödülü

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ile Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğümüz Çocuk Şube Müdürlüğünce ortaklaşa gerçekleştirilen "Gönül Köprüsü Projesi" kapsamında; derslerinde başarı gösteren öğrencilere yönelik, gençlerimizin moral ve motivasyonunun artırılması, geleceğe güvenle kakmalarının sağlanması, ortak yaşama küllürünün geliştirilmesi amacıyla  4-5-6 Şubat 2013 tarihlerinde Ankara, Kırıkkale ve Nevşehir illerini kapsayan üç günlük gezi programı hazırlanmıştır.

Bu etkinlik kapsamında Ceylanpınar ilçesinde çeşitli okullarda Lise 2.Sınıfta okuyan 7 öğrencimiz, görevli Polis Memurları eşliğinde Ankara, Kırıkkale ve Nevşehir illerinde gezi ve ziyaretlerde bulunacaklardır. 

Geziye katılacak öğrencileri  03.02.2013 Pazar günü saat: 14.00'da Polisevinde Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Mehmet LİKOĞLU' nun katılımlarıyla hediyeleri verilerek uğurlanacaktır.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emniyet 9103 kişiyi açığa aldı | işte isim isim açığa alınan polisler
Emniyet 9103 kişiyi açığa aldı | işte isim isim açığa alınan polisler
Son Dakika haberi!  Binlerce polis açığa alındı
Son Dakika haberi! Binlerce polis açığa alındı