Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ-video

BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ-video

Karaköprü Belediyesi, ilçede eğitim gören SBS (Seviye Belirleme Sınavı) sınavında başarı göstererek Fen Liselerini kazanan öğrencileri ödüllendirdi.

Giriş Tarihi: 3 Eylül 2013 Salı 11:15
BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ-video


Karaköprü Belediyesi Kültür Merkezi salonunda düzenlenen törene Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri ve öğrenciler ile velileri katıldı. SBS sınavında başarılı olan 41 öğrenciye Karaköprü Belediyesi tarafından tablet bilgisayar hediye edildi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ; “BEN BİR EĞİTİM GÖNÜLLÜSÜYÜM”

Törende bir konuşma yapan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi; “Ben bir eğitim gönüllüsüyüm mümkün mertebe eğitime katkı veriyorum, göreve geldiğimden itibaren 32 adet kamu okulunun gerçekleşmesini sağladık, Biz belediye başkanlığı olarak çok güzel hizmetler yapabiliriz ama bunları korumakta eğitimli bir toplumla mümkündür bunları iyi değerlendirmek eğitimli bir toplumla mümkündür, bizlerde zamanında almış olduğumuz eğitimi aldık ama okumanın yaşı yoktur bence sürekli okumak lazım, bizlerde Karaköprü Belediye Başkanlığı olarak bu pırıl pırıl öğrencilerimize onlara bir nebzede olsa motivasyon amaçlı ödüllendirmek istedik. Ben öncelikle değerli velileri tebrik ediyorum, her önemli başarı aileden geçer, eğitim aileden başlıyor, sizleri ve çocuklarınızı tekrardan kutluyorum” dedi. Daha sonra Başkan Çiftçi, Başkan Yardımcıları ve meclis üyeleri başarılı öğrencilere ödüllerini verdiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com