Advert
Advert
Advert

Başarılı memurlara ödül

Şanlıurfa Viranşehir ilçe Kaymakamı Dr. Huzeyfe Citer başarılı memurları ödüllendirdi. Kaymakamlık makamında gerçekleştirilen ödül törenine Viranşehir Öğretmenevi Müdürü Sinan Ateş, Yenişehir Ortaokulu Müdür Yardımcısı Çetin Gören, Yolveren İlkokulu Öğretmenleri Kübra Çetin ve Fatma Sağır ile Bahçelievler İmam Hatip Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Berat Sevinç katıldı.

Başarılı memurlara ödül
Başarılı memurlara ödül

Gösterdikleri gayretli çalışmadan ötürü memurlara teşekkür eden Kaymakam Citer şunları kaydetti: " Her ay fedakarca çalışma yaparak farkındalık oluşturan mesai arkadaşlarımızı davet ederek kendilerine teşekkür etme fırsatı buluyoruz. Geleceği fedakarlık yapan özverili çalışan arkadaşlarımızın alın teri inşa edecekti. Hangi alanda olursa olsun, özverili ve gayretli bir şekilde çalışma yapan mesai arkadaşlarımızın yanında olacak onlara her türlü desteği sunacağız" dedi.

Yapılan ödüllendirmeyi çok anlamlı bulduklarını kaydeden Öğretmenevi Müdürü Sinan Ateş: " Mülki idare amiri tarafından gayretli ve başarılı memurların araştırılarak tespit edilmesi ve bizzat Mülki İdare Amiri tarafından teşekkürle karşılanmasını çok önemli buluyoruz. Bu uygulamayı çok önemsiyor ve Sayın Kaymakamımıza bu kıymet bilirliği için çok teşekkür ediyorum" dedi.

Memurlarla yaptıkları çalışmalar için tek tek teşekkür eden Kaymakam Citer, memurlara başarı belgesi takdim etti. Yaklaşık bir saat süren ödüllendirme programının ardından Kaymakam Citer memurlarla hatıra fotoğrafı çekti.

Şanlıurfa Viranşehir ilçe Kaymakamı Dr. Huzeyfe Citer Kaymakamlık Viranşehir Öğretmenevi Müdür Sinan Ateş Yenişehir Ortaokulu Çetin Gören Yolveren İlkokulu Öğretmenler Kübra Çetin Fatma Sağır Bahçelievler İmam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü