Advert
Advert
Advert

BAŞAK'TAN AK PARTİ MERKEZ İLÇEYE ZİYARET‏

AK Parti Şanlıurfa 23. Dönem Milletvekili Ramazan Başak, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit ve Yönetim Kuruluna nezaket ziyaretlerinde bulundu.

BAŞAK'TAN AK PARTİ MERKEZ İLÇEYE ZİYARET‏
BAŞAK'TAN AK PARTİ MERKEZ İLÇEYE ZİYARET‏
AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı’nın ayda bir yaptığı mahalle temsilcileri toplantısına sürpriz bir ziyaret yapan 23. Dönem milletvekili Ramazan Başak, siyasete girdiği ilk günden itibaren halkın arasında olduğunu ve olmaya devam edeceğini belirterek, “Allah'a hamdolsun seçim sürecinde de birçok küsen, kızan arkadaşımız olmasına rağmen, benim bir sloganım vardı; ‘Ben Urfa'nın 13'ncü milletvekili olacağım' dedim. Eski bir teşkilatçı olarak Şanlurfa'ya geldiğimde Mustafa Zahit başkan bir geçmiş olsun mesajı göndermişti. Tevafuk Allah'ın İşine bakın; bir böbrek taşı kırdırmıştım, sağ olsun hatırımızı sormak için mesajı göndermişti. Ben de ona teşekkür mahiyetinde döndüm. Bu toplantının olduğunu duyduğumda eve gitmeden, annemin, babamın elini öpmeden direk buraya geldim” dedi.

“KÜSMEK YOK YOLA DEVAM”

Zahit ve teşkilat üyelerine teşekkür eden Başak, şunları söyledi: “Ben burada Başkan Zahit, teşkilatına ve siz mahalle temsilcilerine teşekkür ediyorum. Çünkü siyaset halkla yapılır, siyaset milletle yapılır. Eğer siyaseti siz halkla, milletle, çiftçilerinizde, esnafınızla, memurunuzla, emeklilerinizle, yaparsanız o süreç uzar. AK Parti'nin birçok yerinde görev almış kardeşiniz olarak Recep Tayyip Erdoğan'ın, sayın başbakan'ımızın, mahallelerdeki temsilcileri sizlerseniz, yani bunu size moral vermek amacıyla, teşvik vermek amacıyla söylemiyorum. Bugün mahallelerdeki başkanlarımız sizlersiniz. Gece gündüz çalıştığımızı biliyorsunuz. Ama ben kadere iman etmiş bir insan isem; kaderimin getirdiği noktada hem birazcık özeleştiride bulunacağım, hem de itaat edeceğim. Eğer yolunuz halkın yoluysa, hakkın yoluysa, Şanlıurfa'ya bu ülke'ye bu bayrak'a hizmetse; küsmek yok yola devam.”

Başkan Zahit ise, bu ziyaretinden dolayı AK Parti 23. Dönem milletvekili Ramazan Başak’a teşekkür ederek şunları kaydetti: “Milletvekilimize bu nezaket ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ziyareti bizleri şereflendirdi.”

Toplantıda daha sonra mahalle temsilcilerinde kendi bölgelerindeki sıkıntıların dinlenmesi ve çözüm yollarının aranması ile devam etti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu