Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Balyoz'da Erbakan da var

Balyoz'da Erbakan da var

Giriş Tarihi: 5 Ağustos 2010 Perşembe 12:01
Balyoz'da Erbakan da var

182 Nolu klasörde yayınlanan bir listede İstanbul Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde bulunan vali ve kaymakamların darbeye "destek durumları" ile ilgili bir listeye yer verildi. Listenin en başında bulunan dönemin İstanbul Valisi Muammer Güler için darbeyi "destekler" ve "Uyum içinde çalışır. Sorun çıkarmaz" şeklinde değerlendirme yer aldı.

Listede Edirne Valisi Fahri Yücel, Kırklareli Valisi Ali Serindağ ve Sararya Valisi M. Cahit Kıraç için "destekler" deniliyor. Kocaeli Valisi Erdal Ata için ise "Destekler ve Uyumu ve işbirliği çok iyi. Sorun olmaz" deniliyor.

ERBAKAN GÖZALTINA ALINACAKLAR LİSTESİNDE

Aynı klasörde bulunan gözaltına alınacak islami cemaat liderlerinin yer aldığı liste de dikkat çekti. İstanbul'da gözaltına alınacak 27 cemaat liderleri arasında Milli Görüş lideri Necmettin Erbakan, İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu yer aldı. Fethullah Gülen, Balyoz Planı'nın yapıldığı 2002-2003 tarihleri arasında ABD'de bulunduğu için listede yer almadı.

Habbervaktim

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com