Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Balkan Sıra Gecelesi Ekibi 11 Nisan İçin Geliyor

Balkan Sıra Gecelesi Ekibi 11 Nisan İçin Geliyor

Uluslararası Balkan Dernekleri Federasyonu genel başkanı Ekrem Selimler ve beraberindeki heyet Şanlıurfa gelerek Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu’yu makamında ziyaret ettiler.

Giriş Tarihi: 30 Mart 2012 Cuma 11:43
Balkan Sıra Gecelesi Ekibi 11 Nisan İçin Geliyor

Üniversitenin Yenişehir Yerleşkesinde gerçekleşen ziyarette genel başkan Selimler’le beraber Şanlıurfa Vali yardımcılarından Erdoğan Kanyılmaz, Balkan İşadamları Derneği başkanı İsmail Karaduman, Balkan Anadolu Derneği başkanı Ender Öztürk ve derneğin eş Başkanı Niyazi Güntekin, Urfalı işadamı Halil Demirkol hazır bulundular.
Şanlıurfa’da duyduğu mutluluğu ifade eden genel başkan Ekrem Selimler; “Ülkemizin her bölgesi ayrı bir güzellik taşıyor. Balkan dernekleri olarak yöremizin güzelliklerini Anadolu’muzun kültürel değerleriyle kaynaştırmak istiyoruz. Bu düşünceyle balkan kültürünü tanıtmak için 11 Nisan Urfa’nın kurtuluşunda bizim balkan müziğimiz ile Urfa sıra gecelerini bir sahnede sergileyip, kültürleri harmanlamak istedik. 11 Nisan Urfa’nın kurtuluş etkinliklerinde balkan sıra gecesi etkinliği de yer alacak.” Dedi.
Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu bu güzel projeden dolayı genel başkan Selimler’e teşekkür ederek, duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Ziyarette, üniversitenin 20. kuruluş yılının yaşadığı bu yılda ve yanı sıra üniversite’nin geleneksel bahar şenliklerinde balkan dernekleri ile panel ve öğrencilere yönelik Balkan Müziği Konseri verilmesi kararlaştırıldı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com