Advert
Advert
Advert

Balıklıgöl'de Mahmut Durgun konseri

Şanlıurfa Belediyesi’nce organize edilen Ramazan Ayı Etkinlikleri kapsamında Şanlıurfalı Tasavvuf Sanatçısı Mahmut Durgun Balıklıgöl Amfi Tiyatro’da bir konser verdi.

Balıklıgöl'de Mahmut Durgun konseri
Balıklıgöl'de Mahmut Durgun konseri
Semazen gösterisinin yer aldığı ilahi konserini Belediye Başkanı Fakıbaba ve yüzlerce Urfalı izledi.
Çıkardığı albümlerle ve okuduğu birbirinden güzel ilahilerle kısa sürüde Şanlıurfalıların beğenisini toplayan Tasavvuf Müziği Sanatçısı Mahmut Durgun’u hemşehrileri yalnız bırakmadı.
Balıklıgöl Anfi Tiyatro’yu iftar sonrası doldurmaya başlayan Şanlıurfalılar, konser alanında yer bulmakta güçlenirken, yüzlerce kişi konseri Balıklıgöl platosunda yer alan yeşil alanlarda oturarak dinlemeyi tercih etti.
Şanlıurfalı Tasavvuf Müziği Sanatçısı Mahmut Durgun’un seslendirdiği ilahilere eşlik eden Şanlıurfalılar, semazenlerin gerçekleştirdiği semah gösterisine de büyük ilgi gösterdiler.
Ömer Salih Ünlü’nün sunuculuğunu yaptığı İlahi Konseri ve Semazen Gösterisi’nde hemşehrilerine hitap eden Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, idrak ettiğimiz Ramazan-ı Şerif Ayı’nın başta Urfalılar olmak üzere tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını diledi.
Fakıbaba, “Cenabı Allah cümlemizi ailemizle birlikte barış ve kardeşlik içersinde bir Ramazan geçirmeyi nasip etsin. Urfamıza dua edin. Hepinize desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Ramazan Ayı’nızı kutlamak amacıyla etkinliğe geldim. Bu tür organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçenlere tekrar teşekkür ediyorum” dedi.
Gecede, Mahmut Durgun’un seslendirdiği ilahileri vatandaşlar cep telefonları ile kaydetmek için adeta birbirleri ile yarıştılar. Polis ve Zabıta ekiplerinin geniş güvenlik aldığı gecede, üzüntü verici bir olayın yaşanmaması sevinçle karşılandı.
Durgun konseri ve semazen gösterisine, Belediye Başkanı Fakıbaba’nın yanı sıra Şanlıurfa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Necmi Karadağ, Konservatuar Birim Sorumlusu İsmail Altıngöz ve diğer belediye birim amirleri ile yüzlerce vatandaş katıldı. 
www.balikligol.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..