Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Balıklıgöl Platosu nihayet masaya yatırıldı

Balıklıgöl Platosu nihayet masaya yatırıldı

Şanlıurfa'ya gelen turistlerin en uğrak yeri olan Dergah-Balıklıgöl Kent Platosunda varolan sorunların giderilmesi için toplantı yapıldı.

Giriş Tarihi: 30 Mayıs 2014 Cuma 18:47
Balıklıgöl Platosu nihayet masaya yatırıldı

Şanlıurfa’ya gelen turistlerin en uğrak yeri olan Dergah-Balıklıgöl Kent Platosunda yaşanan birçok sorunun giderilmesi için valilik harekete geçti. Şanlıurfa Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Dergah-Balıklıgöl Kent Platosunda yaşanan sorunlar masaya yatırıldı.

 Toplantıya Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş’in yanı sıra; Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mahmut Kırıkçı, Çevre Koruma Vakfı Müdürü Siracettin İlhan ve yetkililer katıldı.

 Şanlıurfa’ya gelen turistlerin en uğrak yeri olan Dergah-Balıklıgöl Kent Platosunun turistlere daha sağlıklı hizmet verebilmesi adına yapılan toplantıda; platonun korunabilmesi için gereken personel ve bu alanda karşılaşılan sorunlar görüşüldü.

Özel güvenlik ve zabıtaların platonun  kontrol edilebilmesi adına bölgede görevlendirilmesinin yanında, yeşil alanların ihtiyaçları için de bahçıvan görevlendirmelerinin yapılması toplantının önemli konuları arasında yer aldı.

Bölgenin temizliği için de görevlendirmelerin konuşulduğu toplantıda görüntü ve gürültü kirliliği yaratan unsurlarında denetim altına alınması görüşüldü.

 

Yapılan toplantıda; sorunların giderilmesi için kurumların işbirliği içerisinde çalışmasını üzerinde duruldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com