Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Balıklıgöl Nereye Bağlansın anketi başladı

Balıklıgöl Nereye Bağlansın anketi başladı

“Balıklıgöl Eyyübiye’ye mi, yoksa Haliliye mi bağlanacak?” Şanlıurfa Büyükşehir olması sürecinde bu konudaki tartışmalar devam ederken, merkezi Ankara’da bulunan Şanlıurfa Vakfı bir anket çalışması başlattı.

Giriş Tarihi: 2 Kasım 2012 Cuma 13:37
Balıklıgöl Nereye Bağlansın anketi başladı

Şanlıurfa Vakfı’ndan bu konuda basına yapılan açıklamada, şu bilgiler verildi:

“Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yanında 3 ilçe Belediyenin kurulması kararlaştırılmıştır. Mevcut Karaköprü Beldesi aynı isimle, Hz. Eyyüp Peygamberin makamının bulunduğu Eyyübiye Bölgesi Eyyübiye Belediyesi, Hz.Halil İbrahim Peygamberin ismini taşıyacak olan bir diğer ilçe Belediyemiz ise Haliliye Belediyesi olması kararlaştırılmıştır.

Hz. Halil İbrahim peygamberin ismi ile kurulacak olan Haliliye Belediyesinin sınırları içerisinde yer alması gereken, Balıklıgöl, Hz. Halil İbrahim makamı Eyyübiye İlçe Belediyesi sınırları içerisine dahil edilmiştir. Hz. Halil İbrahim Peygamberin makamının Haliliye Belediyesi sınırları içerisinde dahil edilmesi gerekmektedir. Bu konuda halkımızın görüşlerini almak için internet ortamında anket başlattık. Vatandaşlarımız sanliurfavakfi.org.tr adresini kullanarak ankete katılabilirler”(urfahizmet)

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Akıl almaz Oran: yüzde 66’sı FETÖ’cü çıktı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com