Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Balıklıgöl hastanesi Çocuk Bölümü Açıyor

Balıklıgöl hastanesi Çocuk Bölümü Açıyor

Giriş Tarihi: 1 Ocak 2011 Cumartesi 11:47
Balıklıgöl hastanesi Çocuk Bölümü Açıyor

Şanlıurfa Çocuk Hastanesinde yaşanan yoğunluğun giderilmesi amacıyla Balıklıgöl Devlet Hastanesi bünyesinde 150 yatak kapasiteli çocuk bölümünün açılmasının planlandığı bildirildi

 

Amaçlarının vatandaşlar arasında ayrım yapmadan en iyi sağlık hizmetini vermek olduğunu belirten Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Opr.Dr. İzzet Korkmaz, “Son günlerde basınımızda da yer aldığı gibi, çocuk hasta sayısının oldukça fazla olması nedeniyle Çocuk Hastanemizde sıkıntılar yaşanmaya başlanmıştı.

Sağlık Bakanlı İletişim Daire Başkanı hemşerimiz Osman Güzelgöz’ün de desteğiyle o sıralar bir kısım çocuk hastayı kendi Hastanemizde tedavi ederken bir kısım da Devlet Eğitim Araştırma Hastanesine tedavi edilerek geçici de olsa çözüme kavuşturulmaya çalışıldı. Ancak, sağlık konusu olunca kalıcı çözümler gerektiğinden Hastanemiz bünyesinde de Çocuk Hastalıkları bölümü açmayı kararlaştırdık.

Sağlık Bakanlığı ile yapılan görüşmelerimiz devam etmektedir ve Hastanemiz bünyesinde açılacak olan 150 yataklı Çocuk bölümü, Sağlık Bakanlığı ile yapılan görüşmeler sonrası en kısa sürede açılacaktır” dedi. Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Baştabibi Opr. Dr. İzzet Korkmaz, “2011 yılının sizlere ve sevdiklerinize huzur, mutluluk ve barış getirmesi dileği ile kutlar esenlikler dileriz” diyerek basın camiasının ve Şanlıurfalıların yeni yılını kutladı.

WWW.BALİKLİGOL.COM

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Akılcı İlaç Kullanımı Semineri

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com