Advert
Advert
Advert

Balıklıgöl grubu güçleniyor

Balıklıgöl grubu güçleniyor
Balıklıgöl grubu güçleniyor

Şanlıurfa Balıklıgöl taraftarlar grubu gücüne güç katmaya devam ediyor. Kurulduğu günden buyana Şanlıurfa spora hiçbir karşılık beklemeden desteğini sürdüren ve Bamyasuyu grubu ile birlikte yoluna devam Balıklıgöl Taraftarlar Grubu her geçen gücüne güç katmaya devam ediyor. Son olarak Şanlıurfaspora gönül veren ve kamuoyunda Çarşı Gru-bu olarak bilinen aralarında çok sayıda üniversite öğrencisi Sivil Toplum Kuruluşlarında görev yapan temsilciler ve çok sayıda esnaf Balıklıgöl Taraftarlar Grubu çatısı altında birleşti.

 

Bundan sonra Balıklıgöl Çarşı Grubu olarak Şanlıurfa sporu layık olduğu yere taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Balıklıgöl Taraftarlar Grubu Başkanı ve Harran FM Genel Müdürü İ.Halil Aslan “Çarşı Grubunun bizim grup çatısı altında toplanması bize bü-yük gurur vermiştir. Bizler herkesin bildiği gibi yıllardır hiçbir maddi menfaat gözetmeksizin Şanlıurfa sporu desteklemeye devem ediyoruz ve edeceğizde. Çarşı grubundan çok sayıda elit taraftarın grubumuza katılması bize renk kattı” dedi.

 

Amaçlarının takımları hangi pozisyonda olursa olsun hep destek tam destek parolası ile yola çıktıklarını vurgulayan Başkan Aslan “Şanlıurfa sporu desteklemek üzere çıktığımız bu yolda bizlere destek veren Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerine, İş adamlarımıza esnaflarımıza, öğrencilerimize ve her zaman yanımızda olan Şanlıurfa basınının değerli temsilcilerine teşekkür ettiklerini belirterek Cumartesi günü saat 13:30da GAP Arena Stadyumunda oynanacak olan Şanlıurfaspor-Pursaklar maçına tüm taraftarlarını beklediklerini söyledi.

Sembol

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle