Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Balıklıgöl Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi açıldı

Balıklıgöl Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi açıldı

Giriş Tarihi: 26 Eylül 2011 Pazartesi 17:07
Balıklıgöl Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi açıldı

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni açtı.

 

Balıklıgöl Devlet Hastanesi, bugün düzenlenen törenle Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni açtı.

 

Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Şahin Yaztürk, açılış sonrasında yaptığı açıklamada fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezine daha önce hizmet alım yöntemiyle özel sektör tarafından personel alımının yapıldığını hatırlatarak “ Ancak İşletim maliyetin yüksek olması ve hastalarımıza verilen hizmetin kalitesinin yeterli olmaması gibi hususlar dikkate alınarak bu hizmetin hastanemiz bünyesinde ve hastanemiz personellerince verilmesi kararlaştırılmıştır.” dedi.

 

Son teknolojik cihazlarla ve uzman personeller tarafından günlük 150 hastaya hizmetin verileceği Balıklıgöl Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde 12 adet elektroterapi kabini, 1 adet kısa dalga diatermi odası, bir adet fizik tedavi ünitesi, bir adet rehabilitasyon odası ile son teknolojik özelliklere sahip yüzeysel ısıtıcılar, infraruj cihazları, hat-pack cihazları, kısa dalga diatermi cihazları, traksiyon cihazları ve parafin cihazları bulunuyor.

Adnan Çelik GAPHA

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com