Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Balıklıgöl Devlet Hastanesinde skandallar zinciri

Balıklıgöl Devlet Hastanesinde skandallar zinciri

Giriş Tarihi: 18 Eylül 2011 Pazar 22:00
Balıklıgöl Devlet Hastanesinde skandallar zinciri


Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesinde Cuma günü öğleden sonra büyük bir arbede yaşanmış, polis öfkeli kalabalığı dağıtmak için havaya ateş açmak zorunda kalmıştı.
Olayla ilgili olarak edindiğimiz bilgilere göre tam bir skandallar zinciri yaşandığı belirtiliyor.
Edindiğimiz bilgilere göre; olay 16.09.2011 Cuma günü saat 15:00 sıralarında Akçakale’den gelen 30 yaşlarındaki hasta bir bayanın kene ısırması şikayeti ile hastaneye getiriliyor. Yaklaşık olarak 15 gün önce kene ısırdığını söyleyen hasta acil bir şekilde kronik yoğun bakıma alındığı, tahlilleri de yapılan bayan hasta, tahlil sonucu çıkmadan vefat ettiği bildirildi.
Bu durumu kabullenemeyen hasta yakınları ellerine geçirdikler taş ve sopalarla hastane personeline saldırdığı, Öfkeli hasta yakınlarını dağıtmakta güçlük çeken güvenlik güçleri havaya ateş açmak zorunda kaldığı bildirildi.
Olay bununla da bitmiyor. Ölen hasta hastaneye kendi sağlık karnesi ile değil de bir başkasının sağlık karnesi ile yatış yaptığı ortaya çıkıyor.
Yaşanan bütün bu olaylardan sonra Sağlık Bakanlığının olaya bizzat el koyduğu bildirildi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com