Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Balık haberimiz ulusal basında

Balık haberimiz ulusal basında

Giriş Tarihi: 24 Kasım 2010 Çarşamba 13:14
Balık haberimiz ulusal basında

Sitemizin haberi ulusal basında yer aldı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bir düğün için Şanlıurfaya gelmiş ve Şanlıurfa Milletvekili Mustafa Kuşun Haleplibahçedeki taziyesine gitmişti. Buradan Çıkan Kılıçdaroğlu Balkıklıgöle geçerek balıklara yem atmıştı. CHP Lideri Kılıçdaroğlunun yemini yemeyen balıklar objektifimize takılmıştı.

Kasımın 20sinde çıkan haberimiz bugün YENİ AKİT gazetesinde 10.cu sayfada Balıklar Kılıçdaroğlunun yemini yemedi başlığı ile yer verildi.

İŞTE O GÜNKÜ HABERİMİZ!...

width=370

Bu gün Şanlıurfaya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu vefat eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mustafa Kuşun taziye ziyaretinden sonra gittiği Balıklıgöl’de balıklara yem attı; ancak balıklar CHP genel başkanının yemini yemediler.

Kılıçdaroğlu dilek tutmak için Balıklıgöl’de bulunan kutsal balıklara yem attı. Kılıçdaroğlu’nun balıklar yesinler diye attığı yemleri hiçbir balık yemedi. Bütün yemler suyun üzerinde kalırken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHPnin iktidara gelmesini dilediğini belirtti.

Kılıçdaroğlu’nun attığı yemler balıklar tarafından kabul edilmedi. Bakalım kılıçdaroğlu’nun dileği kabul edilecek mi?

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com