Advert
Advert
Advert

Baklava sevenlere müjde

Baklava sevenlere müjde
Baklava sevenlere müjde
60 yıllık tarihsel lezzeti ve değişmeyen kalitesi ile müşterilerini Karaköydeki mağazasında ağırlayan Karaköy Güllüoğlu, baklavalarını ve diğer tatlı çeşitlerini internet üzerinden müşterilerine ulaştırmaya başladı. 

Müşterilerin neden Karaköyden başka yerde şube açmadıkları gibi sitemlerin artık son bulacağını ifade eden Nadir Güllü;  Teknoloji ilerledikçe, tüketicilerin de alışkanlıkları farklılık arz ediyor. Şimdilerde herkes ihtiyacı olan ürünlere hemen ulaşmak ve kalitesine inandığı ürünleri internet üzerinden satın almak istiyor. Biz de, mağazamıza gelemeyen 60 yıllı aşan sadık müşterilerimizin ısrarları üzerine, ürünlerini adreslerine teslim ediyoruz. İnternetten başlatmış olduğumuz online sipariş (www.karakoygulluoglu.com, www.baklavasiparisi.com)  sitemiz ile Türkiye genelinde kargo ile İstanbul içinde ise kurye servisi ile hizmet veriyoruz. 

Ramazan ayı ile birlikte hız kazanan sanal mağazamız sayesinde Karaköye gelemeyen müşterilerimizin de gönlünü kazanmış olduk€¦ Edirneden  Karsa kadar Türkiyenin hemen her yerinden siparişlerin gelmesi, ürünlerimize olan talebin göstergesi olarak bizleri çok mutlu ediyor. Yıllardır geleneksel baklavacılığa farklı bir boyut kazandırmak ve Dünyaya tanıtma çabası içerisindeyiz. E-ticareti kullanan, 60 yılı aşkın bir süredir lezzetimize ve kalitemize güvenerek, uzak semtlerden, illerden Karaköye gelen müdavimlerimize de farklı lezzetler tattırmak ve kolay ulaştırmak istiyoruz.
dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu