Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Bakkalların TOKİ Konutları Hızla Yükseliyor-VİDEO

Bakkalların TOKİ Konutları Hızla Yükseliyor-VİDEO

Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odasının üyeleri için Maşuk bölgesinde yapılmakta olan 100 adet 2+1, 50 adet 4+1 ve 350 adet 3+1 konutlar hızla yükselmeye devam ediyor.

Giriş Tarihi: 26 Haziran 2014 Perşembe 11:56
Bakkalların TOKİ Konutları Hızla Yükseliyor-VİDEO

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun “Yaklaşık 2,5 yıl önce başlattığımız çalışmamızda artık son aşamaya gelmek üzereyiz. Önceleri TOKİ tarafından üyelerimize 1000 tane konut verileceği bildirilmişti ilimizde çok talep gelince yoğun talepten dolayı talebimiz yani konut sayılarının 500 taneye düşürüldüğünü belirten Başkan Mehmet ALTUN “Şu anda konutlarımızın bir kısmın henüz temel aşamasında iken bazıları ise 8.ve 10. kata kadar çıkmış ve kaba inşaatı bitmiş durumdadır. 2014 yılının Ocak ayında inşaatına başlanan konutlarımız 18 ayda teslim edilecektir. (Yani 2015 yılının Mayıs veya Haziran ayında ) 2+1 olan daireler 85 metrekare, 3+1 olan daireler 130 metrekare, 4+1 olanlar ise 150 Metrekare dir. Şu ana kadar TOKİ idaresi tarafından henüz fiyatları çıkmamıştır. Fiyat çıkmadığı için peşinat miktarı ve taksit miktarları da belli olmamaktadır. Muhtemelen 2 aya kadar bütün bunlar belli olduğu zaman tüm üyelerimizin cep telefonlarına mesaj yolu ile bildireceğiz. Zaman içinde cep telefon numarası değişen üyemiz değişikliği odamıza bildirirse kendisine kolay ulaşabilmemiz için iyi olur. Katkılarından dolayı başta Bakanımız Sayın Faruk Çelik’e, o dönemin valisi şimdiki Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Celalettin Güvenç’ ve şimdiki valimiz Sayın İzzettin Küçük’ çok teşekkür ederiz” dedi .

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com