Advert
Advert
Advert

Demokrat Parti; "Süper Marketler Esnafları Bitirdi"

Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası başkanı Mehmet Altun Başkan yardımcıları M.Sabri Hanaz, Bekir Çiftçi ve Ahmet Oyan heyet halinde Demokrat Parti Şanlıurfa il başkanlığını ziyaret ettiler.

Demokrat Parti;
Demokrat Parti;


Toplantıya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Altun Başkan yardımcıları M.Sabri Hanaz, Bekir Çiftçi ve Ahmet Oyan katıldılar.
Murat Bengi "Her önüne gelen bakkal açamasın, Bakkallık açmak için Belediye ruhsat vermeden önce o mahallede, o sokakta bakkala ihtiyaç varmı araştırması yapsın. O mahallede ihtiyaç fazlası bakkal varsa yeni bakkal açmaya izin vermesin. Aksi takdirde önceki Bakkallar da ekmek yiyemiyor yeni açan bakkal da ekmek yiyemiyor. Böyle olunca her kes zarar ediyor. Belediye araştırma yaparak nüfus sayısına göre "Arkadaş sen bu mahallede veya bu sokakta bakkal açma ancak şu mahallede veya şu sokakta bakkal açabilirsin"
Mustafa Polat "Eskiden Süper marketler sadece birkaç tane idi şimdi ise mahalle ve sokak araları süper market ve AVM' lerle dolmuş. Bu marketlerde sadece gıda maddeleri değil her türlü eşya satılmaktadır. Bunlarda her kesimden esnaf ve Sanatkârları olumsuz yönde etkilemektedir
Mehmet Altun "DP'nin kültürümüzde çok önemli yeri var Başta Sayın Necmettin Cevheri olmak üzere Şanlıurfa'nın gelişiminde önemli bir yeri vardır. Bizlere gösterdiği ilgilen dolayı Sayın Mustafa Polat'a ve Sayın Murat Bengi ye teşekkür ederiz.

Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası başkan Mehmet Altun Başkan yardımcıları M.Sabri Hanaz Bekir Çiftçi Ahmet Oyan heyet halinde Demokrat Parti Şanlıurfa başkanlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu