Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Bakkal amcadan teknoloji atağı

Bakkal amcadan teknoloji atağı

Giriş Tarihi: 14 Nisan 2010 Çarşamba 14:37
Bakkal amcadan teknoloji atağı

 biraz olsun ayakta tutabilmek, işlerini geliştirmek için yeni bir çalışma daha başlatılıyor.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Altun "Bizler göreve geldiğimiz günden beri her zaman ilk önceliği eğitime verdik. Eğitimli bir esnafın kendi işin geliştireceğine, büyüteceğine inanıyoruz böylece hem o esnaf ayakta kalabilir hem de yanında başkalarını da istihdam edebilir. Aksi halde eğitimli değilse, işin usulünü bilmiyorsa Dev marketlerin karşısında ayakta kalamaz. Topluma faydası olamayacağı gibi kendisine de faydası olamaz. Bu sebeple çeşitli dönemlerde Bilgisayar kursları, İngilizce Kursları, İş geliştirme ve müşteri iletişim teknikleri, Hijyen ve raf düzeni üzerine çeşitli kurslar açarak bu günün ve geleceğin alt yapısını yapmaya çalıştık. Şimdi ise ufukta gelecek tehlikenin daha büyük olduğunu düşündüğümüz için başta sayın Başbakanımızın tavsiye ettiği gibi "birleşerek güç olma" çalışmalarımız devam ederken şimdi de "AKINSOFT Yazılım" ve "TEKNOŞURA" firması ile anlaşma yaparak modern, çağdaş bir esnafın iş yerinde kullandığı ve bulundurmak zorunda olduğu teknik ve teknolojik aletleri ve programları çok ucuz fiyata ve 6 aydan 12 aya kadar kredi kartları ile taksit imkanı sağlayarak esnaflarımızın hizmetlerine sunuyoruz. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen üyelerimiz Odamızda açtığımız stantta ürünleri bizzat görebilecekleri gibi ayrıca Odamızın 314 58 09 numaralı telefonundan da bilgi alabilirler. dedi.

Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Altun " Artık üyelerimiz kendilerini teknik olarak donatmalılar bunun zorundalar aksi taktirde işini ve kendini geliştirmeyenler kısa sürede bitecekler. Bu imkanı üyelerimize sağladıkları için "AKINSOFT Yazılım" ve "TEKNOŞURA" firmasına ve yetkililerine teşekkür ederiz" dedi.

http://balikligol.com/images/news/1860.jpg

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’ya yeni bir görünüm kazandıracak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com