Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Baki Öztürk; Kendinizi Yenileyin

Baki Öztürk; Kendinizi Yenileyin

Sosyal Güvenlik (SGK) Şanlıurfa İl Müdürlüğü tarafından personeline yönelik kişisel İletişim eğitim semineri düzenlendi.

Giriş Tarihi: 18 Mayıs 2012 Cuma 11:39
Baki Öztürk; Kendinizi Yenileyin

Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Kişisel gelişim uzmanı eğitimci yazar Mehmet Baki Öztürk,  Şanlıurfa Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü Personellerine kişisel iletişim semineri verdi.
Seminerde Kurumda çalışan memurlara seslenen Öztürk, birçok tavsiyede bulundu. Her şey’in bizimle başladığı, mazeretlerin gereksizliğine değinerek Çalışan personellerin ellerinde ne gibi fırsatlar olup ta bunları değerlendirmemeleri gibi birçok konu ve kavram üzerinde durarak eğlenceli bir sunumla bilgilerini paylaştı.
Kurum personellerine gelişime her zaman açık olmaları gerektiğinden sürekli kendilerini yenilemeleri ve geliştirmeye hazır olmaları gerektiğine vurgu yaparak seminerlerine son verdi.
Sosyal Güvenlik Kurumu Konferans Salonu’nda ki seminere Şanlıurfa Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Nurettin Nacar, Sosyal Güvenlik Kurumu Müdür Yardımcıları Mustafa Yıldırım, Ali Yüce ve servis şefleri ve memurlar katıldı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karaköprü'de yeni yollar açılıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com