Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa GAP Bakanlar Defileye Katılarak Tepki Çektiler

Bakanlar Defileye Katılarak Tepki Çektiler

Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla “Kutnu Kumaşı” defilesi adı altında düzenlenen etkinlikte, toplumun dini değerleri, örf ve adetleri hiçe sayıldı. Zeugma Mozaik Müzesi’nde 8’inci Büyükelçiler Konferansı kapsamında yarı çıplak kadın mankenlerin de yer aldığı “Kutnu Kumaşı” defilesi düzenlendi. Defileyi AK Partili bakan ve milletvekilleri de izledi.

Giriş Tarihi: 18 Ocak 2016 Pazartesi 10:50
Bakanlar Defileye Katılarak Tepki Çektiler

 

Zeugma Mozaik Müzesi’nde 8’inci Büyükelçiler Konferansı kapsamında yarı çıplak kadın mankenlerin de yer aldığı “Kutnu Kumaşı” defilesi düzenlendi. Defileyi AK Partili bakan ve milletvekilleri de izledi.

Defileyi Gaziantep’te bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu başta olmak üzere Dışişleri Bakan Yardımcısı Naci Koru ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ile AK Parti Milletvekilleri ve Belediye Başkanı Fatma Şahin’in de davetliler ile birlikte izlediği görüldü.

Toplumun dini değerlerinin örf ve adetlerinin hiçe sayıldığı defilelere defalarca Gaziantep’teki STK’ların tepkisine rağmen Büyükşehir Belediyesi’nin bu tür etkinlikleri ısrarla düzenlemesi veya destek vermesine anlam verilemiyor.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz Aralık ayında da yine aralarında Büyükşehir Belediyesi’nin de yer aldığı Türkiye Atletizm Fedarasyonu işbirliğiyle düzenlenen Gaziantep'in sömürgeci Fransız işgalinden kurtuluşunun 94’üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, “Gaziantep Kurtuluş Koşusu” adı altında yarı çıplak kadın ve erkek atletlerin yer aldığı sözde kurtuluş koşusu düzenlenmesi STK’lar tarafından tepkiyle karşılanmıştı.

 

(İbrahim Koçyiğit-İLKHA

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com