Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Bakanın danışmanından Hilvan'daki Çalışmalara İnceleme VİDEO

Bakanın danışmanından Hilvan'daki Çalışmalara İnceleme VİDEO

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in danışmanı Yüksel Yeni Hilvan'da yapımı devam eden altyapı çalışmaları ile köy yollarının çalışmalarını yerinde inceledi.

Giriş Tarihi: 3 Eylül 2013 Salı 18:39
Bakanın danışmanından Hilvan'daki Çalışmalara İnceleme VİDEO
Hilvan'a bağlı Korgun köyü mevkiinde yapım çalışmaları devam eden köy yolunda kısa bir inceleme yapan Yeni ardından Çimdelli Mahallesine geçerek Hilvan belediyesi tarafından kısa bir süre önce yapımına başlanan atık su tesisi ile ilgili altyapı çalışmalarını gezdi.

 

Çalışmalar hakkında Hilvan Belediye başkanı Aslan Ali Bayık 'tan bilgi alan Yüksel Yeni, Hilvan Belediyesinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve yapılan her çalışmanın planlı, programlı ve projelerle desteklendiğini ifade etti.

 

Yeni, Hilvan'da yapılan çalışmalarla ilgili olarak şöyle konuştu:

 

" Bütün bir şehrin atık sularının aktığı bir manzarayla karşı karşıyayız. Bu durum dünyada geri kalmış ülkelerin makus tarihi olarak görebileceğimiz şeylerdir. Ama belediye tarafından atık su tesisi çalışmalarının başlaması sevindirici bir durumdur" dedi.

 

Yapılan köy yolları çalışmalarına da değinen Yeni " Düne kadar kağnı ile gidilemeyen yollar bugün asfaltlı yollara dönüşüyor. Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hilvan'a hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com