Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Bakanı Çelik Ceylanpınar'da Yöresel kıyafet giydi

Bakanı Çelik Ceylanpınar'da Yöresel kıyafet giydi

Akua Park açılışı için Ceylanpınar'a ilçesine ziyarette bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'e Belediye binasında Ceylanpınarı temsil eden bir tablo ve yöresel kıyafet hediye edildi.

Giriş Tarihi: 28 Eylül 2014 Pazar 19:15
Bakanı Çelik Ceylanpınar'da Yöresel kıyafet giydi

 Ceylanpınar'a ilçesine ziyarette bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik. ilk olarak Ceylanpınar Belediyesini ziyaret etti.

Burada Belediye Başkanı Menderes Atilla'dan belediye çalışmaları hakında kısa bir birifing alan Bakan Çelik, Ceylanpınar ve Şanlıurfa'nın kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Recep Tayyip Erdoğan'ın Başkankan olduğu yerel seçimlerden önce Şanlıurfa'ya üç trilyon para vermesi bunun en iyi kanıtı olduğunu söyledi.

Belediye Ziyaretini kısa kesen Faruk Çelik daha sonra yapımı belediye tarafından yapılan Agua parkın açılışına katılmak amacıyla açılış alanına geçti.

Agua parkın açılışını gerçekleştiren Çelik, açılışta bulunan vatandaşlara seslendi.Göçerlerin sorunlarına ve Suriye olaylarına değinen Çelik, şunları söyledi: “Komşularımızda olup bitenleri izliyorsunuz.Suriye’de olan bitenleri izliyorsunuz.Bunların acılarını Ceylanpınar olarak yaşadınız.Şimdi aynı olayları Suruç’taki kardeşlerimiz yaşıyor.Vatansızlığın ne kadar zor olduğunu bilmenizi istiyorum.Allah’a şükür vatanımız var, huzurumuz var, istikrarımız var.Tek bir şey var çalışmak, çalışmak ve çalışmak.Göçerler ile çalışma yapıldı ve kanun çıktı.Şu an 70 yıllık bir mesele çözülüyor sabretmek lazım.”

Bakan Faruk Çelik'in Ceylanpınar ziyaretinde Şanlıurfa AK Parti Milletvekilleri Seydi Eyüpoğlu, Abdülkerim Gök, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ve daire amirleri hazır bulundu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com