Advert
Advert
Advert

Bakan Yıldız'ın 'elektrik' açıklamasına tepki

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız'ın; "PKK'nın faturaları ödemeyin dediğini biliyoruz" sözüne Şanlıurfalılar tepki gösterdi.

Bakan Yıldız'ın 'elektrik' açıklamasına tepki
Bakan Yıldız'ın 'elektrik' açıklamasına tepki

YAKIŞMADI TANER YILDIZ BEY

Vatandaşın haklı taleplerinin görmezden gelinerek PKK'nın yönlendirdiğini söylemek kastını aşan bir söz olduğunu söyleyen Emekli Diyanet Sen Şanlıurfa Şubesi kurucusu ve Eski Başkanı Müslüm Azizoğlu; "Ramazan ayının başından beri İlimiz Urfa da gerek şehir merkezinde ve gerekse şehrin genelinde Elektriklerin haddinden fazla kesilmesi Halkta haklı olarak büyük tepkilere ve infiallere yol açtı. Ancak sayın bakan halkın Cerihadar gönlüne bir teselli vermesi gerekirken ve beklenirken, Malesef halkın bu haklı taleplerini görmezden gelerek halkı PKK'nın yönlendirdiğini söyleyerek Urfa Halkının son derece üzmüş ve rahatsız etmiştir. Zannederim ki bu söylem bakanın kasdını aşmıştır" dedi.

Yıldız: PKK 'Faturayı ödemeyin' demişti

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Güneydoğu'daki bazı illerde yapılan elektrik kesintilerine ilişkin, “Elektrik arz güvenliği ile ilgili herhangi bir sıkıntımız yok. Üretimle alakalı herhangi bir sıkıntımız yok ama biz parasını ödeyenle ödemeyen arasındaki ayrımı mutlaka kamuoyuyla paylaşmak durumundayız. Gerek PKK'nın gerekse farklı unsurların "Elektrik paralarını ödemezsiniz iyi olur" dediklerini biliyoruz” demişti.

www.balikligol.com 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
MEHMET TEKE     2014-07-09 Evet arkadaş AKP kurulduğundan beri hep bu partiyi destekledim bundan sonrada destekleyeceğim . Ramazan ayının başından beri İlimiz Urfa da gerek şehir merkezinde ve gerekse şehrin genelinde Elektriklerin haddinden fazla kesilmesi Halkta haklı olarak büyük tepkilere ve infiallere yol açtı. Ancak sayın bakan halkın Cerihadar gönlüne bir teselli vermesi gerekirken ve beklenirken, Malesef halkın bu haklı taleplerini görmezden gelerek halkı PKK'nın yönlendirdiğini söyleyerek Urfa Halkının son derece üzmüş ve rahatsız etmiştir. Zannederim ki bu söylem bakanın kasdını aşmıştır. Dolayısıyla Güney Doğu Anadolu Bölgesinde PKK bitti ancak DEDAŞ Terör Örgütü PKK nın yerini aldı. Herhangi bir yatırım yapmayan elektrik hatlarını onarmayan trafoları revize etmeyen sadece ve sadece çapulcular gibi tahsilat yapan ve devlet kuruluşlarını dahi elektriklerinizi keserim tehditliyle sindiren ve haraca bağlayan bu DEDAŞ terör örgütü bölgede sıcak bir çatışmanın altını hazırlıyor.
müslüm gürses     2014-07-09 akp ye oy verirseniz haliniz bu olurrrrr
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması