Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Bakan Yardımcısı Halil Etyemez İşkur'da

Bakan Yardımcısı Halil Etyemez İşkur'da

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yürütülen İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu yasasının toplantısına katılmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Bakan Yardımcısı Halil Etyemez toplantının ardından beraberindeki heyetle birlikte İşkur Şanlıurfa İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 13 Aralık 2012 Perşembe 22:12
Bakan Yardımcısı Halil Etyemez İşkur'daİşkur personelinin hazır bulunduğu ziyarette bakan yardımcısı Etyemez ziyaret esnasında İşkur’a başvuruda bulunan vatandaşların dertlerini ve sorunlarını dinledi.

Bakan yardımcısı Halil Etyemez İşkur İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan servisleri gezdikten sonra İşkur İl Müdürü Necdet Karasevda, Şube Müdürleri ve İşkur personeliyle bir araya geldi. İşkur Şanlıurfa İl Müdürü Necdet Karasevda İşkur’un yıllık çalışmalarını rakamsal verilerle Bakan Yardımcısı Etyemez’e sundu. Kısıtlı imkânlara rağmen İşkur Şanlıurfa İl Müdürlüğü’nün başarılı çalışmalarının olduğunu dile getiren Karasevda bu imkanlara rağmen halkın her zaman huzurunda olan ve çalışmalarını hiç aksatmayan İşkur personeline Bakan Yardımcısı Etyemez’in huzurunda teşekkür etti.

İşkur Şanlıurfa İl Müdürlüğü'nün çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Etyemez özellikle TYÇP (Toplum Yararına Çalışma Programı) ve İşkur’un tüm faaliyetlerinde gösterdikleri başarılı çalışmalardan dolayı İşkur bünyesinde görev yapan tüm çalışanları tebrik etti.

Ziyaret sonunda İşkur Şanlıurfa İl Müdürü Necdet Karasevda ziyaret anısına Şanlıurfa’nın vazgeçilmez kültürü olan mırra kahvesinin yapıldığı gümüş kahve takımı hediye etti.

Karasevda; Bakan Yardımcısı Etyemez’in ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da oto hırsızlık şebekesi yakalandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com