Advert
Advert
Advert

Bakan Yadımsıcı Halil Etyemez Moskova’ya Gitti

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakan Yadımsıcı Halil Etyemez G20 Ülkeleri Çalışma Bakanları Toplantısı İçin Moskova’ya Gitti.

Bakan Yadımsıcı Halil Etyemez Moskova’ya Gitti
Bakan Yadımsıcı Halil Etyemez Moskova’ya GittiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğinden yapılan açıklama şöyledir.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Sayın Halil Etyemez, G20 Ülkeleri Çalışma Bakanları toplantısına katılmak üzere Moskova’ya gitti.

Rusya’nın başkenti Moskova’ya hareket eden Bakan Yardımcısı Etyemez, “istihdam oluşturma” konulu oturumda bir konuşma yapacak.

Konuşmasında, Türkiye’nin son yıllarda krize rağmen başardığı ekonomik büyüme ve istihdamını artırmadaki başarısını nasıl gerçekleştirdi hakkında katılımcılara bilgi verecek.

19 Temmuz 2013 tarihinde, ekonomi temelli bir platform olan G20’de  ilk defa çalışma bakanları ve Ekonomiden sorumlu bakanlar ortak bir toplantı düzenleyecekler. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı sayın Halil Etyemez, küresel krize karşı alınan mali tedbirlerin  istihdam boyutunun ele alınacağı  bu toplantıda da  bir konuşma   yapacak.

Çalışma Bakanlığı heyeti 20 Temmuz 2013 Cumartesi günü çalışmalarını tamamlayarak yurda dönecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle