Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Bakan Yadımsıcı Halil Etyemez Moskova’ya Gitti

Bakan Yadımsıcı Halil Etyemez Moskova’ya Gitti

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakan Yadımsıcı Halil Etyemez G20 Ülkeleri Çalışma Bakanları Toplantısı İçin Moskova’ya Gitti.

Giriş Tarihi: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 13:36
Bakan Yadımsıcı Halil Etyemez Moskova’ya GittiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğinden yapılan açıklama şöyledir.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Sayın Halil Etyemez, G20 Ülkeleri Çalışma Bakanları toplantısına katılmak üzere Moskova’ya gitti.

Rusya’nın başkenti Moskova’ya hareket eden Bakan Yardımcısı Etyemez, “istihdam oluşturma” konulu oturumda bir konuşma yapacak.

Konuşmasında, Türkiye’nin son yıllarda krize rağmen başardığı ekonomik büyüme ve istihdamını artırmadaki başarısını nasıl gerçekleştirdi hakkında katılımcılara bilgi verecek.

19 Temmuz 2013 tarihinde, ekonomi temelli bir platform olan G20’de  ilk defa çalışma bakanları ve Ekonomiden sorumlu bakanlar ortak bir toplantı düzenleyecekler. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı sayın Halil Etyemez, küresel krize karşı alınan mali tedbirlerin  istihdam boyutunun ele alınacağı  bu toplantıda da  bir konuşma   yapacak.

Çalışma Bakanlığı heyeti 20 Temmuz 2013 Cumartesi günü çalışmalarını tamamlayarak yurda dönecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EKİNCİ REFERANDUM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com