Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Bakan ve Gazeteciler 400 projeyi tartıştı

Bakan ve Gazeteciler 400 projeyi tartıştı

Giriş Tarihi: 9 Haziran 2011 Perşembe 12:06
Bakan ve Gazeteciler 400 projeyi tartıştı

 Bakan Faruk Çelik ve Şanlıurfalı gazeteci - yazarların katıldığı, Yazarlar Birliği’nin Rızvaniye’deki merkezinde düzenlenen proğram, Kanal Urfa televizyonundan da canlı yayınlandı.
Devlet Bakanı ve Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik Gazetecilerin ve yazarların seçim taahhütnamesi olarak hazırlanan projelerle ilgili soru ve eleştirilerini cevapladı. Rızvaniye Külliyesinde canlı yayınlanan programın moderatörlügünü TYB Şube Başkanı Cuma Ağaç yaptı.
Devlet Bakanı Çelik şunları kaydetti; "Kitapçıkta 400 adet projemiz bulunuyor, bu projelerin bazılarının temeli atılmıştır. Belirlemiş olduğumuz 400 adet proje 500’e de çıkabilir ve çıkacağından da eminiz. Sadece bizim 50 gün içerisinde belirlemiş olduğumuz sorunları yerinde görüp bu taahhütnamemizi oluşturduk. Biz Şanlıurfalı vatandaşlarımıza boş vaatlerde bulunup halkımızı oyalamıyoruz yapacağımız işleri söylüyoruz. Seçim taahhütnamemizdeki her cümle bizim için çok önemlidir" dedi.

Programa Sitemizin İmtiyaz Sahibi ve Yazarı Mehmet Guli Aslan, Genel Yayın Yönetmenimiz Ömer Aslan, Şanlıurfa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve GAP Gündemi Gazetesinin Genel yayın Yönetmeni Veysel Polat, Eğitimci Yazar Mehmet Sarmış, Urfahaber Sitesinin sahibi Ahin Güneş, Sosyolog yazar Mahmut Kaya, TYB şanlıurfa Şubesi Segereteri yazar Ahmet Kaya, Yeniurfa sitesinin yazarı Mehmet Akbaş, Yazar Ali Tuluoğlu, yazar Gül San,  yazar Yunus Emre Gayber ve Bazı davetliler katıldı.


KANALURFA GAPGundemi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com