Advert
Advert
Advert

Bakan Ömer Dinçer, Şanlıurfa'da

Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Anadolu Jet uçağı ile 19:30'da GAP Havaalanına indi.

Bakan Ömer Dinçer, Şanlıurfa'da
Bakan Ömer Dinçer, Şanlıurfa'da

Milletvekili Halil Özcan ile GAP Havalanına inen Bakan Dinçeri'i, Vali Celalettin Güvenç, Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Harran Üniversitesi rektörü Prof. Dr. İ. Halil Mutlu, Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Jandarma Komutanı Emin Dursun, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala, Belediye Meclis Üyesi Adil Saraç, Ak Parti İl Başkan Yardımcıları İsa Kızıldemir, Nusret Urmak, Erkan Sözen, Cemil Çadak ve bürokratlar karşıladı.

Havalanından Polis evine geçen Bakan Dinçer, dinleceğini söyledi.

Bakan dinçer Çarşamba günü Valilik ziyareti, ardından katılacağı program için Harran Üniversitesine geçecek. Burada üniversite akademik açılışı törenine katıldıktan sonra Şanlıurfa Polisevinde Milli Eğitim Müdürleri ile toplantı düzenleyecek.

Bu toplantının akabinde Vali, Belediye Başkanları ile bir araya gelecek olan Bakan Dinçer, daha sonra AK Parti il teşkilatını ziyaret ettikten sonra ilden ayrılacak.

Ömer ASLAN / www.balikligol.com

GAP Havalanında Celalettin Güvenç Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba Yusuf Eğilmez Harran Üniversitesi Prof. Dr. İ. Halil Mutlu Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu Jandarma Komutanı Emin Dursun Ahmet Pala Adil Saraç İsa Kızıl
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!