Advert
Advert
Advert

Bakan Mehmet Şimşek Ak Parti İl Başkanlığında

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, bir dizi temaslarda bulunmak ve toplantılara katılmak için geldiği Şanlıurfa’da AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek teşkilat üyeleri ile bir araya geldi.

Bakan Mehmet Şimşek Ak Parti İl Başkanlığında
Bakan Mehmet Şimşek Ak Parti İl Başkanlığında
İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ve Belediye Başkanları tarafından karşılanan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, İl Başkanlığını ziyaret ettikten sonra toplantı salonuna geçerek partililere hitap etti.

 

Bakan Şimşek’in AK Partiye yaptığı ziyarete, AK Parti Teşkilatı yanı sıra, Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Yaslıca Belediye Başkanı Mustafa Karaçizmeli, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz, İl Genel Meclis Üyeler, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer hazır bulundu.Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in AK Parti İl Başkanlığını ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Bugün Sayın Bakanımız İl Başkanlığımızı ziyaret ederek teşkilat üyelerimizle sohbet etmek istedi. Kendilerine bu ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. Ayrıca Maliye Bakanlığına bağlı 81 ilin defterdarları ile burada ‘2011 Yılı Değerlendirmesi ve 2012 Stratejik Bakış Toplantısı’nı gerçekleştiriyorlar. Çok önemli bir toplantıdır. Sayın Bakanımız Mehmet Şimşek’in Şanlıurfa’ya verdiği önemin bir göstergesidir. Bunun için ayrıca kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.2011 Yılı Değerlendirmesi ve 2012 Stratejik Bakış Toplantısı için Şanlıurfa’ya geldiğini belirten Bakan Mehmet Şimşek; “Toplantının ardından her gittiğimiz ilde olduğu gibi parti teşkilatımızla bir araya gelerek sohbet etmek ve şehrin sorunlarını paylaşmak istedik. Geçen gün TRT 6 dizi Cigeramın dizinsinin galası için gelmiştim. Bugün ise partimizi ziyaret siz değerli arkadaşlarla bir araya gelme fırsatı yakaladık” dedi.

 

AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür eden Maliye Bakanı Mehmet Şimşek; “Bugün sabah saatlerinde Şanlıurfa’ya geldik. İl Başkanlığını ziyaretimizi öğle saatlerinde kararlaştırdık. Tüm teşkilat üyeleri olarak buraya kadar gelmenizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır