Advert
Advert
Advert

Bakan Kılıç Urfa’da Suat Baylan’ın nikah şahitliğini yaptı

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, dünyaevine giren Bakanlık Özel Kalem Müdürü Suat Baylan’ın nikah şahitliğini yaptı.

Bakan Kılıç Urfa’da Suat Baylan’ın nikah şahitliğini yaptı
Bakan Kılıç Urfa’da Suat Baylan’ın nikah şahitliğini yaptı admin

ŞANLIURFA(RUHA AJANS)- Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, dünyaevine giren Bakanlık Özel Kalem Müdürü Suat Baylan’ın nikah şahitliğini yaptı.

Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Sosyal Tesislerindeki düğüne Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın yanı sıra Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, Şanlıurfa milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, çiftin yakınları, arkadaşları ve aileleri katıldı.

HALAY ÇEKTİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin kıydığı nikahın şahitliğini yapan Bakan Kılıç, evlilik cüzdanını ise gelin Mehtap Çelik’e verdi. Bakan Kılıç, “Özel kalemim, danışmanım olabilirsin ama evde bu cüzdanı koruyacak olan gelindir” diyerek çifte ömür boyu mutluluk dileklerinde bulundu.Evlilik cüzdanını geline veren Bakan Kılıç, damatla birlikte halay çekti. Öte yandan  Düğün’de tüm davetliler aniden bastıran yağmura yakalandı. Yağmur nedeniyle davetlilere zor anlar yaşadı.

Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu baylan ailesinin mutlu günü Suat Baylan’ın nikahı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı