Advert
Advert
Advert

Bakan Fakıbaba’dan et fiyatlarına yönelik açıklama

Gıda, Tarım – Hayvancılık Bakanı ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, kamuoyunun merak ettiği et fiyatlarının son durumuna yönelik açıklama yaptı.

Bakan Fakıbaba’dan et fiyatlarına yönelik açıklama
Bakan Fakıbaba’dan et fiyatlarına yönelik açıklama admin
( ŞANLIURFA – RHA ) Gıda, Tarım – Hayvancılık Bakanı ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, kamuoyunun merak ettiği et fiyatlarının son durumuna yönelik açıklama yaptı. Fakıbaba,”Et fiyatlarını söylemem, biz hem 2017 yılını 4 ayını planladık, hem de 2018 yılını planladık.”dedi.
 
Gazetecilere açıklama yapan Bakan Fakıbaba, et fiyatlarına yönelik göreve geldiği günden beri hiçbir şey söyleyemediğini belirtti. Fakıbaba,”Esasından bir şeyi söylemeden yapmak önemli.”dedi.
 
Bakan Fakıbaba, şöyle konuştu:”Et fiyatlarını söylemem, biz hem 2017 yılını 4 ayını planladık, hem de 2018 yılını planladık. Yani biz planlı çalışırız. Bizim hem 2017 yılı planlarımız var, hem 2018 planlarımız var. Bu palanlarımız iyi midir, kötü müdür halkımız karar verecek. Biraz, 2 ay, 2.5 ay bana müsaade etsinler, iyi olursa tabi ki alkışı hak etmiş oluruz, valla kötü olursa hakikaten üzücü bir olaydır. En çok ben üzülürüm. Çünkü ben başarısızlığı hayatımda kabul etmeyen kişiyim. Onun için herkesin mutlu olabileceği kazan, kazan, kazan dediğimiz planlarımız var. 4 aylık planımızı yaptık. Bizim amacımız 80 milyon insanın mutlu olması. bu konuda başarılı olacağımıza inanıyorum.”
Gazetecilere
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
DAEŞ’in giremediği tek ilçe
DAEŞ’in giremediği tek ilçe