Advert
Advert
Advert

Bakan Fakıbaba,Bilim Şenliğine Davet Edildi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde 19-21 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan ‘TÜBİTAK 4007 Şanlıurfa Bilim Şenliği’ne Başkan Nihat Çiftçi, Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba ve TÜBİTAK Bilim Başkanı Şemsettin Türközü’nü davet etti.

Bakan Fakıbaba,Bilim Şenliğine Davet Edildi
Bakan Fakıbaba,Bilim Şenliğine Davet Edildi admin
 
 
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde, Milli Eğitim Müdürlüğü, TÜBİTAK, GAP Bölge Kalkınma İdaresi, Karacadağ Kalkınma Ajansı, Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsasının desteklediği, TÜBİTAK 4007 Şanlıurfa Bilim Şenliği hazırlıkları devam ediyor. Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan ve Türkiye genelinde çok sayıda öğrencinin katılacağı şenlik Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve TÜBİTAK Bilim Başkanı Şemsettin Türközü’nü Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ve öğrenciler ziyaret ederek programa davet ettiler.
 
Öğrenciler Bilim ve STEM yarışmaları hakkında bilgi verirken Başkan Çiftçi, desteklerinden dolayı Bakan Fakıbaba ve TÜBİTAK Bilim Başkanı Şemsettin Türközü’ne teşekkür etti.
 
19-21 Ekim tarihleri arasında Turgut Özal Parkında gerçekleştirilecek olan Bilim Şenliğinde 20 farklı atölyede Mühendislik, sanat, coğrafya, matematik, teknoloji tasarım, robotik kodlama, fen bilimleri, Türkçe, İngilizce, astronomi, geometri ile astronomi çalışması yapılacak.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle