Advert
Advert
Advert

Bakan Fakıbaba tebrikleri kabul ederken konuştu: Takım oyunu

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, bakanlık görevinin tevdi edilmesinin ardından ilk ziyaretini memleketi Şanlıurfa’ya yaptı. Fakıbaba,” Sadece bir Fakıbaba yok, bir takımdır. Biz takım oyununu oynamak zorundayız. Urfa’da bunu yapacağız. Her ay Şanlıurfa’da olacağım.”dedi.

Bakan Fakıbaba tebrikleri kabul ederken konuştu: Takım oyunu
Bakan Fakıbaba tebrikleri kabul ederken konuştu: Takım oyunu admin

Yapılan kabine değişikliğinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olan Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa’ya geldi. Fakıbaba, GAP Havalimanında kamu kurum amirleri, bürokratlar ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Bakan Fakıbaba, daha sonra tebrikleri kabul edeceği Hacı Bekir Sofrası’na geçti.

SADECE BİR FAKIBABA YOK, BU BİR TAKIMDIR

Bakan Fakıbaba, salondakilere seslendi. Fakıbaba,”Allah’ın izniyle Şanlıurfa’da güzel şeyler olacaktır. Problemlerimizi milletvekili arkadaşlarım, vali ve İl başkanı ve belediye başkanlarımızla üstesinden geleceğiz. Zamana ihtiyacımız var, zaman çok önemli. Yalan yok, Allah şahittir yalan yok. Mazlumun hakkına tenüzzül eden namerttir arkadaşlar. El ele vererek milletvekili arkadaşlarım, il ve ilçe başkanları, valimizle birlikte Şanlıurfa halkına layık olacağız. İnşallah her ay bundan sonra Şanlıurfa’da olacağım. Bu şehrin sadece bakanı yok, milletvekili arkadaşlarım da bakandır. Allah’ın izniyle en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Buna inanıyorum. Belediye başkanımız, valimiz, il ve belediye başkanımız beraber bu bir ekip oyunudur. Sadece bir Fakıbaba yok, bir takımdır. Biz takım oyununu oynamak zorundayız. Urfa’da bunu yapacağız. Cumhurbaşkanımızın, başbakanımızın sizlere çok selamı bulunuyor. Onlara layık olmaya çalışacağız. Mazlumun yanında olacağız. Ak Parti hükümeti olarak, halk olarak el ele vereceğiz. Ben değil, biz varız. Güzel şeyler yapacağız, yanınızda olacağız. Sizin hizmetkarınız olacağız.”şeklinde konuştu.

RUHA AJANS

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle