Advert
Advert
Advert

Bakan Fakıbaba, Siverek’teki Bayramlaşma Törenine Katıldı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa’nın Siverek İlçesindeki bayramlaşma törenine katılarak vatandaşlara seslendi.

Bakan Fakıbaba, Siverek’teki Bayramlaşma Törenine Katıldı
Bakan Fakıbaba, Siverek’teki Bayramlaşma Törenine Katıldı admin

ŞANLIURFA--Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, beraberinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar,Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte Siverek ilçesinde partisince düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa’nın Siverek İlçesindeki bayramlaşma törenine katılarak vatandaşlara seslendi:”Bizi ayırmaya çalışıyorlar. ‘Kürt, Zaza ve Arap’ diye başaramayacaklar çünkü Allah’a şükür bizler inanmış insanlarız ve Müslümanız. Bakınız ne kadar güzel bir şekilde bayramlaşıyoruz bundan daha güzel bir şey olabilir mi? Allah’ın izniyle AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan olduğu müddetçe bizi kimse ayıramaz.” dedi.

Bakan Fakıbaba,Ak Parti hükümeti Doğu ve Güneydoğu’ya yaptığı yatırımlara değinerek, çalışmalar hakkında bilgi verdi.Terörün asla Türkiye’de başarılı olamayacağını anlatan Bakan Fakıbaba, “Bizi ayırmaya çalışıyorlar. ‘Türk,Kürt, Zaza ve Arap’ diye başaramayacaklar çünkü Allah’a şükür bizler inanmış insanlarız ve Müslümanız. Bakınız ne kadar güzel bir şekilde bayramlaşıyoruz bundan daha güzel bir şey olabilir mi? Allah’ın izniyle AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan olduğu müddetçe bizi kimse ayıramaz.” diye konuştu.
(RUHA AJANS)

fakıbaba siverek bayramlaşma töreni siverek haberleri urfa siverek siverek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!