Advert
Advert
Advert

Bakan Fakıbaba, Hilvanlılarla Bayramlaştı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Hilvan’da halkla bayramlaşıp bir dizi temaslarda bulundu.

Bakan Fakıbaba, Hilvanlılarla Bayramlaştı
Bakan Fakıbaba, Hilvanlılarla Bayramlaştı admin

 

Bakan Fakıbaba, ziyaret kapsamında gittiği Hilvan Belediyesi’nde vatandaşların sorunlarını dinledi. Fakıbaba, “Vatandaştan birebir sorunları öğrenip çözdüğümüz sürece halkla bütünleşen iyi bir siyasetçi olabiliriz” dedi.


AK parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Zyeynel Abidin Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ile birlikte Hilvan’da yaptığı bayramlaşma ziyaretinde, Türkiye’de tarım ve hayvancılığın Şanlıurfa merkezli olduğunu belirterek, özellikle tarımsal alanda suyun toprakla buluştuğu an, bölgedeki sorunların kökten hal olacağının altını çizdi.

Tarımsal sulamayla bölgeye ekonomik ve sosyal huzurun geleceğini söyleyen Fakıbaba, başta dışarıya göçün önüne geçmiş olurken, mevsimlik işçi olan çocukların eğitimden geri kalmayarak daha donanımlı birey olacaklarına inanıyorum. Bununla beraber enerji sorunu ortadan kalkacak ve en önemlisi terörün de bu şekilde bölgede biteceğinin inancındayım dedi.

Ardından AK Parti İlçe Başkanılığını ziyaret eden Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba, Hilvan Belediye Başkanı ve beraberindekilerle yaptığı esnaf ziyaretinden sonra ilçeden ayrıldı.

 

fakıbaba hilvan hilvan fakıbaba
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle