Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem BAKAN EŞİ İLE KADIN STK TOPLANTISI

BAKAN EŞİ İLE KADIN STK TOPLANTISI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk çelik'in eşi, Şanlıurfa Valisi Celalettin güvenç'in eşi ve İl emniyet müdürü Likoğlu’nun eşleri ile valilik bünyesinde düzenlenen Urfa’da kadın stk’ ların sorunları ile ilgili bir kahvaltı verildi.

Giriş Tarihi: 20 Aralık 2011 Salı 14:20
BAKAN EŞİ İLE KADIN STK TOPLANTISI
TOBB KGK başkanı Vildan Polat yaptığı açıklamada:
‘’Sorunlarımıza ciddi anlamda çözümler bulabilmek adına sadece bizim girişimlerimizle olmuyor bir birlik içinde Urfa’da ciddi anlamda çalışan kadın stk ile sorun ve çözüm önerimizi konuşabildiğimiz bir kahvaltı düzenledik. Bakanımız Faruk çelik’in eşi ‘’Her anlamda bizlerin yanında olduğunu ve Urfa’da bu derece bilinçli kararlı ve donanımlı kadın başkanlarımızın olduğunu görmek beni duygulandırdı. Sizleri ve birlikte yaptığınız çalışmaları takdir edip her zaman çözüm noktasında yanınızda olacağımı bakanımız Fatma şahin ile size toplantı ayarlayıp bu ortamda sorunlarınızın konuşulmasını sağlayacağını’’ söyledi.
Valimiz Celalettin güvenç eşi ise; ‘’Urfa’da kadınların stk bu kadar birikimli ve çalışkan bayanlardan oluşması beni Urfa konusunda daha çok umutlandırdı sizlerle her zaman elimizden geldiğince destek olup kadınlarımızın Urfa’da daha çok söz sahibi olması için çalışmalarda bulunacağız’’ dedi.


GAPHA


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com