Advert
Advert
Advert

Bakan Çelik'ten Suruç'a seçim çıkarması VİDEO

Aday tanıtım ve bir dizi temaslarda bulunmak için Şanlıurfa’ya gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, bugün Suruç İlçesine gitti.

Bakan Çelik'ten Suruç'a seçim çıkarması VİDEO
Bakan Çelik'ten Suruç'a seçim çıkarması VİDEO

Bakan Faruk Çelik, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Seydi Eyyüpoğlu, Abdulkerim Gök, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç ile birlikte bugün Suruç ilçesine gitti. Bakan Çelik ve beraberindekileri, Suruç’ta AK Parti Suruç Belediye Başkan Adayı İbrahim Halil Yıldız, Bekir Demirbilek ve yüzlerce kişi tarafından karşılandı. Burada kalabalığa karşı bir konuşma yapan AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, yoğun ilgiden dolayı Suruçlulara teşekkür ederek, “Ben bu coşkudan bunu anlıyorum: Suruç AK Parti’yi özlemiş, Suruç hizmeti özlemiş, Suruç AK kadroların buraya hizmete edeceğini anlamış, bizlerde hazırız Allah’ın izniyle. Biz sizleri seviyoruz, biz ülkemizi seviyoruz, biz toprağımızı seviyoruz, Bu Başbakan Allah ondan razı olsun memlekete barışı getirdi. Artık bu topraklarda kavga etmememiz gerektiğini, birbirimizi vurmamamız gerektiğini, artık çocuklarımızın geleceği için tek yürek olup çalışmamız gerektiğini bize öğretti” dedi.

AK Parti Suruç Belediye Başkan Adayı İbrahim Halil Yıldız ise, Hükümetin Suruç’ta yaptığı çalışmaları anlatarak, “Bu hizmetlerin artarak devam edebilmesi için Suruç’un AK Parti tarafından yönetilmesi lazım. Bunun için 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Suruç halkımızın vereceği destekle zaferle ayrılmayı planlıyoruz” dedi.

Suruç Belediyesi’nin uzun yıllardır çalışmadığını vurgulayan Yıldız, “Göreve gelmemiz durumunda Suruç’ta alt yapıyı bitireceğiz, içme suyu sorununu, park sorununu çözeceğiz” şeklinde konuştu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ise, 30 Mart’ta Suruç için yeni bir dönemin başlaması gerektiğini vurgulayarak, “Suruç, AK Parti ile hasret olduğu hizmetlere kavuşacaktır. Bunun için Suruç halkımız sandığa gittiği zaman hizmetin geleceğine inandıkları partiye oy versinler” dedi.

Bakan Çelik ve beraberindekileri, daha sonra Suruç Sulama Tünelinde incelemelerde bulunmak üzere seçim bürosundan ayrıldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!