Reklamı Geç
Advert
Advert

Bakan Çelik ve Güvenç’ten Urfalılara miting teşekkürü

AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Topçu Meydanında 200 bin Şanlıurfalının bir araya geldiği Büyük Mitinginde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç, yüz binlere seslendiler ve herkese teşekkür ettiler.

Bakan Çelik ve Güvenç’ten Urfalılara miting teşekkürü
Bakan Çelik ve Güvenç’ten Urfalılara miting teşekkürü

Bakan Çelik ve Güvenç, mitinge katılarak Başbakanımızın yüzünü güldüren ve kendilerini de mutlu eden Şanlıurfa ve Suruç halkına teşekkür ederek, “Yüzümüzü güldürdünüz, Allah sizden razı olsun. Sizlere hizmetkar olmaya, hizmet etmeye, Başbakanımız, Hükümetimiz, Bakanımız ve Milletvekillerimiz ile birlikte, oylarınızla seçilecek ilçe Başkanlarımızı da yanımıza alarak yüzünüzü güldürmeye devam edeceğiz” dedi.

Büyük kalabalık karşısında heyecanlanan Bakan Çelik, kalabalığı selamlayıp, Şanlıurfalılara teşekkür etti.

Şanlıurfa’da 3 yıldır köy köy, mahalle mahalle, sokak sokak Şanlıurfalıların hizmetkarı olduklarını ifade eden Bakan Çelik, “Önümüzdeki 5 yıl içerisinde Büyükşehir Belediye Başkanımızla, ilçe Belediye Başkanlarımızla, Milletvekillerimizle ve hükümet olarak hep beraber Şanlıurfa’yı bu coğrafyanın yıldız şehri haline getireceğiz” dedi.

Şanlıurfalının yüzünü güldürmeye devam edeceğiz

Şanlıurfa’nın birçok sorununu çözdüklerini söyleyen Bakan Çelik, çözülmesi gereken sorunlarının da olduğunu kaydederek, bu sorunları lafla değil, hizmet ekibiyle çözüleceğini belirtti. Geçmişi planlayarak hizmete dönüştürdüklerine değinen Bakan Çelik, “önümüzdeki 5 yılı da ciddi planlı ve programlı bir şekilde çalışmaya dönüştürecek, hizmete dönüştürecek ve 1 milyon 800 bin Şanlıurfalının yüzünü güldürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Şanlıurfa’ya Hizmetkar değil, köle oluruz

Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan Adaylarının halkı selamlamasının ardından yüz binlere hitap eden Celalettin Güvenç te, Peygamberler şehrine hizmetin ibadet olduğunu belirterek, Şanlıurfa’ya geldiklerinden bu yana hizmet edip kaynaştıklarını ifade etti.

“Şanlıurfa’ya Hizmetkar değil, köle oluruz” diyen Celalettin Güvenç, “Bizi bu gün mahcup etmediğiniz için Allah razı olsun. Ömrümüz sizlere feda olsun, selam olsun tüm analara, bacılara, mazlumlara hoş geldiniz şeref verdiniz” dedi.

AK Kadrolar olarak 30 yıllık tecrübeyle tüm ilçelere, bölgeleri, mahalleleri ve köyleri sorunlarını çözeceklerini belirten Celalettin Güvenç, Şanlıurfa’yı Türkiye’nin lider kenti yapmaya hazır olduklarını söyleyerek, “Şanlıurfa hizmete susamış, liderine susamış, liderini özlemiş. İşte bugün 30 Martın habercisi Topçu Meydanı, Rabia meydanı ve buraya ulaşamayan bütün kardeşlerime selam olsun” dedi.

Allah bozgunculara fırsat vermesin

“En büyük şerefimiz sizlere hizmet etmektir” diyen Celalettin Güvenç, “Sizlere köle olmaktır, sizlerin dertlerine çare olmaktır. Bunun için buradayız, meydanlardayız. Allah bu şehrin birliğini, beraberliğini ve huzurunu bozmasın. Allah bozgunculara fırsat vermesin. Ekmeğimizi büyütelim, aşımızı çoğaltalım, başı dik gezelim inşallah. Gençlerimiz için yeni iş alanları açalım, yeni evler yapalım, yollar yapalım, okullar yapalım, parklar yapalım tüm ilçelerimizde” dedi.

Ceylanpınar’daki göçerlerin sorunlarına ilişkin toplanan kalabalığa seslenen Celalettin Güvenç, “Recep Tayyip Erdoğan, göçerler için, yüz yıllık sorunları için özel yasa çıkarttı sizin için, helal olsun sizlere de. Hepinizi saygıyla selamlıyorum. Ser Çava” diyerek hitabını sonlandırdı.

Bilindiği gibi; dünkü mitingde konuşmaların ardından AK Parti Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayının elini kaldırarak, birlikte en güzel şekilde Şanlıurfa’ya hizmet edeceklerini ifade etti.

Şanlıurfa ve Suruçlulara teşekkür

Bakan Faruk Çelik ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç, mitinge katılarak yüzlerini güldüren ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı da mutlu eden Şanlıurfalılara ve Suruç Tüneli açılışında da meydanı dolduran 15 binin üzerinde Suruçlulara da ayrıca teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’de olağanüstü hal başladı! Ortalık toz duman
CHP’de olağanüstü hal başladı! Ortalık toz duman
Miraç kandili ne zaman? Miraç nedir? işte detaylar
Miraç kandili ne zaman? Miraç nedir? işte detaylar