Advert
Advert
Advert

Bakan Çelik ve Başkan Adayı Güvenç geliyorlar VİDEO

İl Başkanı Av.Yusuf Eğilmez konuyla ilgili Bakan Çelik ve Başkan Adayı Güvenç'in programı ile ilgili gazetecilere bilgi verdi.

Bakan Çelik ve Başkan Adayı Güvenç geliyorlar VİDEO
Bakan Çelik ve Başkan Adayı Güvenç geliyorlar VİDEO

Yaklaşan yerel seçimler öncesi geçtiğimiz Salı günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Şanlıurfa Büyüşkehir Belediye Başkan adayını açıkladığı Celalettin Güvenç, yarın Çalışma Bakanı Faruk Çelik ile seçim bölgeleri olan Şanlıurfa'ya geliyor.

 

Büyükşehir ve 13 İlçe Belediye Başkanlıkları için iddialı olduklarını belirten İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “3 Aralık Salı günü AK Parti Meclis Grup Toplantısında Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızı açıkladı. Büyükşehir adayımız Celalettin Güvenç oldu. Şanlıurfa’mıza hayırlı olsun. Adayımız açıklandıktan sonra tüm milletvekillerimizle birlikte Ankara’da iki günlük bir çalışma yaptık.

Daha önce de twitter hesabımızdan açıkladık. Yarın (Cumartesi) Adayımız Celalettin Güvenç, Bakanımız Faruk Çelik ve Milletvekillerimizle birlikte Şanlıurfa’ya geliyorlar. Havaalanında karşılama töreni yapacağız. Halkımızın büyük teveccühü oldu. Havaalanında karşılama yapmak isteyenler oldu. Bizde bu talebe karşılık olarak havaalanında karşılama yapmayı planladık. Karşılamadan sonra konvoy eşliğinde İl Binamıza geçeceğiz. İl Binamızın önünde Sayın Bakanımız ve Adayımız halka seslenecekler. Daha sonra adayımız Sayın Güvenç, İl Binamızda tebrikleri kabul edecekler. Tebriklerden sonra Eyyübiye İlçemizi hem ziyaret edip hem açılışını gerçekleştireceğiz. Ardından Haliliye ve Karaköprü İlçelerimizi ziyaret edeceğiz. Böylece Cumartesi günü yapılacak programımız sona ermiş olacak. Bakanımızı Ankara’ya uğurladıktan sonra Adayımız Celalettin Güvenç ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Teşkilatlar olarak Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Celalettin Güvenç ve 13 İlçe Başkanımızın seçilmesi için halkımızla birlikte çalışmayı sürdüreceğiz. İlk aşamada seçim hazırlıklarını gözden geçirip bununla ilgili çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

 

Başkan Eğilmez, daha sonra gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevapladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır