Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Bakan Çelik; Beni Urfa Valisine sorun

Bakan Çelik; Beni Urfa Valisine sorun

Giriş Tarihi: 18 Nisan 2011 Pazartesi 13:59
Bakan Çelik; Beni Urfa Valisine sorun

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Faruk Çelik, Yazarımız Müslüm Aktürk'e demeç verdi. Çelik; "Şanlıurfa’da birlik ve beraberliği sağlayacağım" dedi.

 

12 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde Şanlıurfa’dan milletvekili adayı gösterilen Devlet Bakanı Faruk Çelik, “Şanlıurfa’da birlik ve beraberliği sağlayacağım. Bunu nasıl gerçekleştireceğimi, nasıl biri olduğumu Şanlıurfa’da görev yapmış Bursa Valisi Şahabettin Harput’a sorun” dedi.

 

Bakan Çelik, Şanlıurfa’dan birinci sıra milletvekili adayı gösterildikten sonra ilk demecini yazarımız Müslüm Aktürk’e verdi. Faruk Çelik, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte katıldığı, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Sinan Erdem Spor Salonu'nda Diyanet İşleri Başkanlığı'nca düzenlenen "Hazreti Peygamber ve Merhamet Eğitimi" başlıklı program çıkışında Müslüm Aktürk’ün sorularını yanıtladı. Başbakan Erdoğan’ın talimatıyla Şanlıurfa’dan aday gösterildiğini belirten Çelik, bazı çevrelerin “ithal aday” yakıştırmasına ise katılmadığını söyledi.

 

Türkiye’nin her yerinin kendisi için Bursa’dan farksız olduğuna dikkat çeken Faruk Çelik, şöyle devam etti:“Şanlıurfa devlet hizmetinden mahrum kalmadı. Ancak birlik ve beraberlik konusunda Şanlıurfa’da bazı sıkıntılar yaşandı. Sayın Başbakanımız, özellikle Şanlıurfa’dan aday gösterilmemi istedi. Birlik ve beraberlik konusunda en iyi başarıyı elde edeceğimize inanıyorum. Bu ve diğer konularda nasıl biri olduğumu daha önce Şanlıurfa’da vali olarak uzun süre görev yapmış, Şanlıurfalıların çok iyi tanıdığı Bursa Valisi Şahabettin Harput’a sorun.” Dedi.

 

Bakan Faruk Çelik, seçim çalışmaları için önümüzdeki günlerde Şanlıurfa’ya geleceğini sözlerine ekledi.  

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com