Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Bakan Bağış'a manşetten küfür!

Bakan Bağış'a manşetten küfür!

Bağış'ın KKTC'nin 82. ilimiz olabileceğini söylemesi üzerine KKTC gazetesi, geçtiğimiz yıl Erdoğan için açılan pankarta yazılan küfürü bu kez Bağış için manşet yaptı.

Giriş Tarihi: 6 Mart 2012 Salı 09:59
Bakan Bağış'a manşetten küfür!
AB Bakanı Egemen Bağış'ın dün KKTC'nin 82. ilimiz olabileceğini söylemesi üzerine bazı KKTC'de yayın yapan Afrika Gazetesi, geçtiğimiz yıl Erdoğan için açılan pankarta yazılan "Has...tir" küfürünü bu kez Bağış için manşet yaptı.

Türkiye’nin uyarılarına rağmen dört ay sonra Danimarka’nın devam ettirdiği dönem başkanlığını Güney Kıbrıs’a devretmeye hazırlanması üzerine AB’ye rest çeken AB Bakanı Egemen Bağış, KKTC’nin Türkiye’ye bağlanabileceğini söylemişti.

Kıbrıs Gazetesi’ne konuşan Bağış, Kıbrıs’ta çözüm için her türlü opsiyonun masada olduğunu belirterek, KKTC’nin Türkiye’ye bağlanmasının mümkün olabileceğini kaydetmişti. Bağış, “Çözüm, iki liderin uzlaşması ve toplumlarına kabul ettirdikleri bir birleşme formülü ile olabileceği gibi, iki liderin uzlaşarak ayrılıp 2 ayrı devlet şeklinde ya da KKTC’nin Türkiye’ye bağlanması da mümkün olabilir." demişti.

ERDOĞAN'A DA AYNI HAKARETİ ETMİŞLERDİ

Geçtiğimiz yıl KKTC'de Toplumsal Varoluş Mitingi adı verilen bir gösteri düzenlenmiş ve gösteriden "Kurtarıldık mı has..tir'..." yazılı pankart açılmıştı. Başbakan Erdoğan pankarta sert tepki göstermişti.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müezzinoğlu'ndan 'emekli promosyonu' açıklaması

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com