Advert
Advert
Advert

Bakan Bağış'a manşetten küfür!

Bağış'ın KKTC'nin 82. ilimiz olabileceğini söylemesi üzerine KKTC gazetesi, geçtiğimiz yıl Erdoğan için açılan pankarta yazılan küfürü bu kez Bağış için manşet yaptı.

Bakan Bağış'a manşetten küfür!
Bakan Bağış'a manşetten küfür!
AB Bakanı Egemen Bağış'ın dün KKTC'nin 82. ilimiz olabileceğini söylemesi üzerine bazı KKTC'de yayın yapan Afrika Gazetesi, geçtiğimiz yıl Erdoğan için açılan pankarta yazılan "Has...tir" küfürünü bu kez Bağış için manşet yaptı.

Türkiye’nin uyarılarına rağmen dört ay sonra Danimarka’nın devam ettirdiği dönem başkanlığını Güney Kıbrıs’a devretmeye hazırlanması üzerine AB’ye rest çeken AB Bakanı Egemen Bağış, KKTC’nin Türkiye’ye bağlanabileceğini söylemişti.

Kıbrıs Gazetesi’ne konuşan Bağış, Kıbrıs’ta çözüm için her türlü opsiyonun masada olduğunu belirterek, KKTC’nin Türkiye’ye bağlanmasının mümkün olabileceğini kaydetmişti. Bağış, “Çözüm, iki liderin uzlaşması ve toplumlarına kabul ettirdikleri bir birleşme formülü ile olabileceği gibi, iki liderin uzlaşarak ayrılıp 2 ayrı devlet şeklinde ya da KKTC’nin Türkiye’ye bağlanması da mümkün olabilir." demişti.

ERDOĞAN'A DA AYNI HAKARETİ ETMİŞLERDİ

Geçtiğimiz yıl KKTC'de Toplumsal Varoluş Mitingi adı verilen bir gösteri düzenlenmiş ve gösteriden "Kurtarıldık mı has..tir'..." yazılı pankart açılmıştı. Başbakan Erdoğan pankarta sert tepki göstermişti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?