Advert
Advert
Advert

Bakan Avcı Van'da

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Doğu ve Güneydoğu Bölgesi İstişare Toplantısı için Van'a geldi.

Bakan Avcı Van'da
Bakan Avcı Van'da

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Doğu ve Güneydoğu Bölgesi İstişare Toplantısı ve bazı açılışlara katılmak üzere Van’a geldi.

Van Ferit Melen Havalimanı’nda Van Valisi İbrahim Taşyapan, Van Milli Eğitim Müdürü Gıyasettin Kirekin, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe tarafından karşılanan Bakan Nabi Avcı, Şehit Jandarma Pilot Yarbay Yusuf Turgutlu İlkolu’nu ziyaret etti.

Burada okul öğrencileri tarafından çiçeklerle karşılanan Bakan Avcı, üçüncü sınıf öğrencileri Mustafa Tuna Gülpınar, Tuana İkizler isimli öğrencilerin, tablet ve askeri kışlaya ait arazinin okullarına dâhil edilmesi istekleriyle karşılaştı. Küçük öğrencinin tablet talebi karşısında büyümesi gerektiğini, 6’ncı sınıfa gelince dağıtacaklarını belirten Bakan Avcı, askeri kışlanın arazisinin okula dâhil edilmesi için ise bizzat ilgileneceğini ifade etti.

Okul müdüründe okul ile ilgili brifing alan Avcı, daha sonra sınıfları dolaşarak öğrencilerle bir araya geldi. Bazı öğrencilere ders kitabından bölümler okuttu. Daha sonra öğrencilerin hepsine kokart takan Avcı, öğrencilerle sohbet etti.

Bakan Avcı okul ziyaretinin ardından buradan ayrılarak ziyaretlerine devam etti.

(İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir