Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Bakan Avcı Mardin Büyükşehir'i ziyaret etti

Bakan Avcı Mardin Büyükşehir'i ziyaret etti

Mardin Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Son dönemde yaşanan olumsuzluklar, Mardin'in imajına umarım zarar vermez." dedi.

Giriş Tarihi: 23 Ekim 2014 Perşembe 11:09
Bakan Avcı Mardin Büyükşehir'i ziyaret etti

 Doğu ve Güneydoğu Bölgesi genel değerlendirme toplantısına katılmak üzere Mardin’e gelen Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Mardin Büyükşehir Belediyesi’ne ziyaret etti.

Bakan Avcı’ya Mardin Valisi Mustafa Taşkesen eşlik etti. Avcı’yı belediyenin hizmet binası önünde Mardin Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Ahmet Türk, Artuklu Belediyesi Eş Başkanları Sevinç Bozan ve Emin Irmak karşıladı.

Bakan Avcı’ya belediye çalışanı Newroz Neseboğlu tarafından bir demek çiçek verilerek, “Hoş geldiniz” anlamını taşıyan Kürtçe, Türkçe, Arapça ve Süryanice dillerinde karşılama yapıldı.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Mardin’in yüzyıllardan beri tüm Dünya’ya örnek teşkil edebilecek bir kent olduğunu dile getirerek, “Çok farklı kültürleri, dilleri, inanışları barış içinde bir arada yaşatmış, bir hayat tarzı haline getirmiş kadim bir şehir. İnşallah Mardin bu barış ve çözüm sürecinin alması gereken istikamet konusunda hepimize örnek teşkil edecek uygulamalar imza atar. Bu son dönemde yaşanan olumsuzluklar, Mardin’in imajına umarım zarar vermez.” dedi.

Ahmet Türk, Bakan Avcı’ya telkâri gümüş yapımı bir kavanoz hediye etti. Ziyaret daha sonra basına kapalı olarak devam etti. (M. Salih Keskin – İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com