Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Bakallar TOKİ başvurularını Valiye verdiler-VİDEO

Bakallar TOKİ başvurularını Valiye verdiler-VİDEO

Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun, Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’i makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 7 Mart 2012 Çarşamba 15:44
Bakallar TOKİ başvurularını Valiye verdiler-VİDEO
Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı Mehmet Altun, konut talepleri konusunda üyelerinden aldıkları 654 ön başvuru dilekçelerini TOKİ Başkanlığına gönderilmek üzere Vali Güvenç’e teslim etti.Vali Güvenç, esnafın sorunlarını takip eden, sorunlarıyla ilgilenen; sorunlara çözüm yolları üreten Bakkallar ve Bayiiler Odası gibi diğer meslek odaları ve dernek başkanlıklarının da bu duyarlılığı göstermesini istedi.Daha sonra konuşmasını sürdüren Vali Güvenç, “Bu örnek davranış için teşekkür ediyorum. Şanlıurfa’nın konut ihtiyacını biliyoruz. TOKİ Başkanımızla sürekli temas halindeyiz. Önümüzdeki dönemde ÇSGB Bakanı Faruk Çelik ile TOKİ Başkanımızı buraya davet edeceğiz. Kentsel dönüşüm adına yeni konut alanları adına neler yapılacağını masaya yatıracağız. Bu bağlamda da esnafımızın bu talebini mutlaka yürürlüğe koyup onları ev sahibi yapacağız. Bunun düğmesine bastık çalışmalarını yapıyoruz hayırlı olsun” dedi.

Altun, ÇSGB Bakanı Faruk Çelik ve Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’in destekleriyle üyelerine yönelik 250 tanesi Akabe’de 250 tanesi Maşuk’ta olmak üzere 500 tane konut yapılacağını söyledi. Mehmet Altun, Vali Güvenç’le bu konuda sürekli olarak irtibat halinde olduklarını belirtti.

www.balikligol.com


bakallardan valiye ziyaret ile balikligol_com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Tarlaları gasp edilen çiftçiler Ankara’dan eli boş döndüler

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com