Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya BAHÇELİYİ KÜPLERE BİNDİRECEK REST!..

BAHÇELİYİ KÜPLERE BİNDİRECEK REST!..

Giriş Tarihi: 10 Şubat 2010 Çarşamba 11:30
BAHÇELİYİ KÜPLERE BİNDİRECEK REST!..

MHP lideri Devlet Bahçeli'ye Ahmet Altan'dan hodri meydan. Bazı gazeteleri köşe yazarlarını hedef gösteren Bahçeli'ye "Hadi gönder adamlarını. Biz iyi bir avız" diye seslendi..

Ölümü göze aldığını söyleyen Altan, Bahçeli'yi çete reisi gibi davranmakla eleştirdi. İşte Taraf Genel Yayın Yönetmeni Altan'ın köşesinden verdiği zehir gibi cevap:

(...) MHP yöneticileri affetmeyecekler" ve "hesabını soracaklar"

Peki ne yapacaksınız? Eskiden yaptıklarınızı mı? Vurduracak mısınız? Adamlarınızı gönderip baldırtacak mısınız? Bunları mı yapacaksınız? Bunları mı yapacaksınız?

Bununla mı tehdit ediyorsunuz bizi?

Şimdi buradan, son zamanlarda parti başkanı olmaktan vazgeçip çete reisi gibi tehditler savuran, şardımcılarıyla bizi hedef gösteren, bizi sokaklarda vurdurmak için adamlarını azmettiren konuşmalar yapan Bahçeli'ye sesleniyorum.

Hadi gönder adamlarını. Biz iyi bir avız. Silahsızız, savunmasızız, korunmasızız. İstediğiniz yerde bizi vurdurabilir, istediğiniz yerde üstümüze adamlarınızı salabilirsiniz. Biz bunu göze almışız.

Sizin gibi adamların tehdidinden korkmaktansa ölüm evladır bize.

Peki siz, bizim başımıza bir şeyler geldikten sonra yaşayacaklarınıza hazır mısınız?

Parti başkanlığınızın ya da başkan yardımcılığının sizi kurtarabileceği mi sanıyorsunuz, keyfinizce cinayete, saldırıya azmettirip paçayı sıyırabileceğinize mi inanıyorsunuz?

Eski günlerdeki gibi "derin devletin" adamları gelip sizi hapisten çıkartabilecekler diye mi inanıyorsunuz?

Yanıldığınızı o demir parmaklıkların ardına girdiğinizde anlarsınız. Siyasetçiyseniz, doğru dürüst siyaset yapın, eleştirilere fikirlerinizle karşı çıkın, çete reisiyseniz çete reislerinin başına gelene hazırlayın kendinizi.

Oylarınız bu kadar yükselmişken neden aniden ciddi bir parti olmaktan vazgeçtiğinizi bilmiyorum. Ama şunu unutmayın, bundan sonra siyasete kan bulaştıran, Türkiye'ye kanlı tuzak kuran herkes,o kanın hesabını öder, o tuzağa düşer.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com