Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Bağlı'dan Şanlıurfalılara sanayi sözü

Bağlı'dan Şanlıurfalılara sanayi sözü

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Prof. Dr. Mazhar Bağlı, ASKON Şanlıurfa Şubesini ziyaret ederek iş adamlarıyla bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2015 Çarşamba 13:07
Bağlı'dan Şanlıurfalılara sanayi sözü

ilk olarak Bahçelievler Esnafını tek tek ziyaret eden Prof. Dr. Mazhar Bağlı, esnafla sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi. Ardından Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şanlıurfa Şubesini ziyaret eden Prof. Dr. Mazhar Bağlı, ASKON Şanlıurfa Şubesi Başkanı Orhan Şahin ve Yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek Şanlıurfa’nın sosyo-ekonomik sorunlarına masaya yatırdı.

Seçim startının verildiği ilk günden bugüne kadar gerek kent merkezinde gerekse kırsal alanda çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdüren Bağlı, Şanlıurfalı iş adamalarıyla bölgede yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Şanlıurfa’da yapılan teşvikler kapsamında ve sosyo-ekonomik yapısının anlatıldığı toplantıda Bağlı,  Şanlıurfa’nın üretim merkezi haline gelmesi için hep birlikte ortak akılla hareket edeceklerini vurguladı.

Şanlıurfa’nın yatırımda ileri bir noktaya gelmesiyle Türkiye’nin de gayri safi milli gelirinin artacağının altını çizen Prof. Dr. Bağlı, “Organize Sanayi ziyaretimizde iş adamlarıyla görüşmeler sağladık ve burada birçok iş yerinde yüzde yüz yerli malı üretimi sağlayan şirketler gördük bu beni çok heyecanlandırdı. İnşallah bu tür katma değer üretecek çok fazla iş imkânına sahip fabrikalarla Şanlıurfa’yı cazibe merkezi haline getiririz. Bütün muhafazakâr entelektüellerde kalkınma heyecanı bulunmaktadır. İnşallah ortak akılla Şanlıurfa’mızın geleceğini inşa ederiz.” şeklinde konuştu.

Toplantı sonunda ASKON yönetim kurulu üyeleri Prof. Dr. Mazhar Bağlı ’ya Hattat Sanatı ile Arapça İsim ve soyadının yazıldığı tabloyu hediye ettiler.  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vali Tuna'dan Suriyelilere çağrı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com