Advert
Advert
Advert

Bağlı, ŞUTSO'yu ziyaret etti

Bağlı, ŞUTSO'yu ziyaret etti
Bağlı, ŞUTSO'yu ziyaret etti

 ŞUTSO Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyaret esnasında Şanlıurfa'nın sorunları ve yapılması gereken konularda AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyesi sosyal İşler Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Mazhar Bağlı  ya bilgi veren ŞUTSO Başkanı Sabri Ertekin,  Biz hükümetten enerji desteğinin uzatılmasını daha çok istiyorduk. Ancak hükümet sigorta primlerinin ödenmesi kısmında yalnızca uzatma yaptı dedi.
Dünyada elektrik enerjisi fiyatları ile ilgili Doç. Dr. Mazhar Bağlı'ya görüşlerini aktaran ŞUTSO Başkanı Ertekin, enerji fiyatlarının ABD'de her eyalette farklı olduğunun altını çizerek "Enerji maliyetleri bizim ülkemizde bölgelere göre farklık arz edebilir. Biz burada Atatürk Barajında enerjiyi üretiyoruz Türkiye'nin birçok vilayetine dağıtıyoruz. Anca bizim ilimizde ve bölgemizdeki enerji maliyeti ile bir başka bölgemize yetişene kadar olan maliyet  aynı olmamalı. Bu yüzden enerji dağıtımı maliyetine göre fiyatlandırmalar yapılabilir ifadesini kulandı.
Ziyaret esnasında ŞUTSO'nun görüş ve önerilerini Ankara'da bulunduğu platformlarda dillendireceğini aktaran AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyesi sosyal İşler Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Mazhar Bağlı "Ziyaretlerimizin amacı da bunlar. Ziyaretlerimizle sorunları yerinde öğreniyoruz. Sonra çözümü noktasında katıldığımız toplantılarda dile getiriyoruz."şeklinde konuştu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı