Advert
Advert
Advert

Bağımsız Adayı Av Mehmet Dilan'dan Büro Açılışı

Bağımsız Adayı Av Mehmet Dilan'dan Büro Açılışı
Bağımsız Adayı Av Mehmet Dilan'dan Büro AçılışıŞanlıurfa Bağımsız Milletvekili adayı Av.Mehmet DİLAN geniş bir katılımla seçim irtibat bürosuna bir yenisini ekledi.Seçim irtibat bürosunun açılışı öncesinde şehir içersinde yaklaşık 250 araç ile şehir turu atan Bağımsız Aday Av.Mehmet DİLAN, konvoyun ardından büyük bir kalabalık eşliğinde seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

Alışılmış seçim irtibat büroları açılışlarının aksine ,seçim irtibat bürosunu halkın adayı olarak halkın  içinden yaklaşık 70 yaşlarındaki bir nineye ve dedeye açtırdı.
Seçim irtibat bürosunun açılışının ardından kalabalık gruba hitaben bir konuşma yapan  Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Adayı Av.Mehmet DİLAN;
‘’Seçim irtibat büromuzu alışılmışın dışında, para babalarına aşiret reislerine bürokratlara değil, halkın içinden bir aday olarak halkın içinden bir ninemize ve dedemize açtırdık. Bu da bizim ne kadar halk ile iç içe olduğumuzun göstergesidir. Artık siyaset para babalarının, kodamanların tekelinde olmaktan çıkmıştır. Siyaseti artık halkın içinden çıkan adayların gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu gün burada toplanan kalabalık göstermiştir ki halk artık kendi içinden çıkan adayları mecliste görmek istemektedir. Allahın izni ve sizlerin desteğiyle 13 haziran tarihinde sizlerin temsilcisi olarak, mecliste sizlerin sorunlarına çözüm üreteceğime ve ezilmiş halkımı temsil edeceğime söz veriyorum’’dedi.
Konuşması sık sık ‘’DİLAN meclise’’, ‘’Urfa sesinle gurur duyuyor’’ sloganları ile kesilirken büro önünde oluşan büyük kalabalık halaylı ve zılgıtlı bir şekilde Bağımsız adaya olan desteklerini dile getirdiler.
Urfa da alışılmış seçim irtibat bürolarının aksine kurdeleyi halkın içinden bir nineye ve dedeye kestiren Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Adayı Av.Mehmet DİLAN,bunun yanı sıra açılışa çok sayıda bayan vatandaşın da katılması dikkat çekti

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye kodlarına dönüyor! Milli İlaç için geri sayım...
Türkiye kodlarına dönüyor! Milli İlaç için geri sayım...
Urfa'ya hasta ziyaretine gelen kişiyi kan davalıları öldürdü öldürüldü
Urfa'ya hasta ziyaretine gelen kişiyi kan davalıları öldürdü öldürüldü