Advert
Advert
Advert

BAGEF'ten fotoğrafçılık kursu

​Batman Gençlik Evi Fotoğraf Kulübü (BAGEF) tarafından açılan fotoğraf kursuna fotoğraf severler yoğun ilgi gösterdi.

BAGEF'ten fotoğrafçılık kursu
BAGEF'ten fotoğrafçılık kursu

Batman Gençlik Evi Fotoğraf Kulübü (BAGEF) tarafından açılan 20’nci dönem fotoğraf kursuna fotoğraf severler yoğun ilgi gösterdi.

Batman Gençlik Evi Fotoğraf Kulübü (BAGEF) eğitmeni Hasan Açan yaptığı açıklamada kursun Ocak ayı ortalarına kadar süreceğini ifade ederek, amaçlarının fotoğraf sanatıyla ilgilenenleri bir araya getirmek olduğunu belirtti.

Kursa 60'ı aşkın kişinin başvuruda bulunduğunu aktaran Açan, “Başvuruda bulunan 60 kursiyer ile ilk haftayı geride bıraktık.   Kurs süresince her türlü fotoğraf teknikleri ve fotoğrafçılığın temellerini, çekim tekniklerini, filtreler, kompozisyon, fotoğrafçılık terimleri ve birbirinden önemli konuların yanında yakın bölge ve civar il, ilçelere geziler yapılarak çekim teknikleri pekiştirilmektedir. Fotoğrafçılık derslerimizle daha iyi fotoğraflar çekmenin inceliklerini anlatılmaktadır.” dedi.

Açan, “Kursiyerlerimiz atölyemize ait DSLR Fotoğraf makinelerini eğitim süresince ücretsiz kullanıyor ve kurs sonunda çektikleri başarılı fotoğrafları yine ücretsiz sergileme imkânına sahip oluyorlar. Eğitimlerimiz projeksiyon cihazları eşliğinde verilmektedir.  Dersler her hafta Çarşamba ve Perşembe günleri 18.00-20.00 saatleri arasında Gençlik ve Kültür Evinde (Sağlık Mahallesi - Eski Tekel Binası ) yapılmaktadır.” ifadelerini kullandı.

(İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!