Advert
Advert
Advert

Aziz Yıldırım tutuklanabilir

Aziz Yıldırım tutuklanabilir
Aziz Yıldırım tutuklanabilir

Futboldaki şike operasyonuyla ilgili her geçen saat birbirinden ilginç gelişmeler yaşanırken, Taraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu, operasyonla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Rotahaber’e konuşan Baransu; Aziz Yıldırım ve İlhan Ekşioğlu’nun tutuklanacağını iddia etti. Baransu şöyle konuştu: “Bugüne kadarki mesleki tecrübem ile elde edilen bilgi ve belgeler Aziz Yıldırım’ın tutuklanacağını gösteriyor. Bununla ilgili çok güçlü kanıtlar mevcut. Ayrıca İlhan Ekşioğlu ve bazı yöneticilerin de tutuklanacağı da kesin gibi.”

YILDIRIM İÇİN EMNİYET MÜDÜRÜNÜN ODASI BOŞALTILDI

Baransu, Aziz Yıldırım’la ilgili RotaHaber’e çarpıcı bir bilgi daha verdi. Gözaltına alınmasının hemen ardından emniyet müdürlerinden birinin odası boşaltılarak Yıldırım için hazırlandı.

Buna göre; Aziz Yıldırım bugün hastaneye götürüldü. Eğer Yıldırım’ın rahatsızlığı ciddi boyuttaysa hastanede kalacak. Aksi bir karar verilip de Yıldırım’ın Emniyet Müdürlüğü’ne geri gönderilmesi durumunda ise Aziz Yıldırım kendisi için boşaltılan emniyet müdürünün odasına yerleştirilecek. Kapalı yerde kalma korkusu nedeniyle Yıldırım için böyle bir uygulamaya gidilecek.

Öte yandan, Şekip Mosturoğlu avukat olduğu için polis tarafından sorgulanamıyor. Mosturoğlu ve iki avukat daha savcılığa gönderilecek ve ifadeleri savcılık tarafından alınacak.

Ömer ÇAMOĞLU / ROTAHABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu